The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pochowane Kamilu Komesiki w piwnicy, dojrzewają sobie Wink żeby stracić ze swojej owocowości i przejść w bardziej wytrawne klimaty

A ja dzisiaj Browar Krążel, obecnie browarki rodem ze Szkocji, a potem jak mi jeszcze starczy sił to klimaty niemiecki czekają Wink
Właśnie jednego wziąłem od razu, a drugi spoczywa i czeka na to by dojrzeć do mojego gardła Tongue
Piłem też wczoraj:

[Obrazek: imgp6361-693x1024.jpg]

Jakbym pił wodę, w której moczyło się siano Big Grin
Ciechan Lagerowe jak dla mnie jedno z najbardziej nieudanych piw tego świetnego browaru Sad
No było straszne Wink
Ja lubię Heinkena i żywca. Żywiec smakuje ponieważ robiony jest na naturalnej wodzie żródlanej co wpływa na jego lepszy smak.
To jakaś reklama Żywca??
Cytat:Ja lubię Heinkena i żywca

Szkoda się nad tym koncernowym paskudztwem rozwodzić, to są rzeczy na granicy pijalności.. oczywiście dla osób które popróbowały trochę piw z małych browarów których w Polsce nie brakuje Wink
Ale z drugiej strony każdy pije to co lubi.. nieprawdaż Wink
marTa85 napisał(a):.. Żywiec smakuje ponieważ robiony jest na naturalnej wodzie żródlanej co wpływa na jego lepszy smak.


A to magiczne źródło to rzeka soła Smile hahaha
Bartoszku masz racje nie ma jak dobre piwko z malego browaru a nie piana z duzego holdingu Wink
surykatka napisał(a):Ciechan Lagerowe jak dla mnie jedno z najbardziej nieudanych piw tego świetnego browaru Sad

Kiedyś było to najlepsze piwo od nich. Dawno w sumie nie piłem. Tylko właśnie coś ostatnie warki im ponoć niezbyt dobrze wychodzą delikatnie ujmując.
Albo wina sklepów, że źle przechowują butle...