The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oj kurka pilby ;-)
Na zdjęciu premierowy "Albatros" od Kopyry Wink

Kilka pierwszych łyków, mega orzeźwiające...ale potem robi się jakoś mdło i nudno.

A Kwas Gamma Confusedhock: super piwo na upały. Piw smakowych nie lubię, ale Gammy żonie pól kufla wypiłem Big Grin Mocno kwaśne z fajnie komponującą się słodyczą naturalnego soku malinowego. POLECAM 8-)
Gammy będę musiał jeszcze spróbować. Polecam gorąco Betę - lichtenhainer. Coś jak połączenie naszego rodzimego grodziskiego z niemieckim berliner weisse.
Dziś na Festiwalu Piwa w Łebie skupiłem się na czymś ciekawszym Wink
1. Pracownia Piwa - Mr Hard (Barley Wine)
2. Pracownia Piwa - Mr Hard Rock (RIS)
3. Birbant - premierowe Old Ale (leżakowane w beczkach po whisky) - ciekawe, lecz za bardzo czuć alkohol. Nie pytałem o beczki w jakich leżakowało bo Kopyra tam zalegał przy kranie i gadał z polewającym ale czuć było młody destylat w smaku :roll:

do tego po parę łyków od żony:
4. Premierowy Kingpin - Shaman (pity zaraz po Mr Hard wydawał się strasznie wodnisty)
5. Artezan - Jam Session
A ja dziś monotonnie, czyli znów Pinta:

Lublin czyli Dublin
Król Lata
Księżniczka Wiosny
Atak Chmielu

.. co będzie dalej zobaczymy Wink .. a jest w czym wybierać :twisted:
snoop napisał(a):Jako że nad morzem znów upały, jakieś piwko dla ochłody po całym dniu opalania wskazane: 8-)
...


a niech cię .... Wink
Ja tam wolę warkę czerwoną, ze względu na cenę i jakość, ale z butelki bo puszka to psuje smak.
micitanka napisał(a):Ja tam wolę warkę czerwoną, ze względu na cenę i jakość, ale z butelki bo puszka to psuje smak.

Rozumiem że z sokiem? :roll:
Cytat:Rozumiem że z sokiem? :roll:

A ja bez soku przegląd Wąsoszy Wink 9,12,15' na początek :mrgreen:
Ja ostatnio "małe" zakupy zrobiłem, ale nie mam czasu na degustację :roll: