The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Podczas mojej objazdówki otrzymałem info, że te sklepy, które wczoraj dostały śladowe ilości (albo w ogóle nie dostały), mogą dostać dostawę jeszcze jutro z rana.

Jest więc szansa.
Dokupione 8szt. Guldena Big Grin
U mnie było jeszcze z 10 zgrzewek spokojnie.
Nie zapominajcie tylko o whisky
Sendilkelm napisał(a):Nie zapominajcie tylko o whisky

... bo trzeba będzie zmienić nazwę forum :lol:
Bilans akcji Lidl, miałem 3 podejścia.. a o to wyniki zakupów:

Czteropaki: Pirat- 7, Smok- 9, Bock- 3, Corsendonk Ciemny- 4
Sześciopaki Petrus- 4

.. no i jeszcze trochę pojedyńczych buteleczek

Dobrze że żonka nie weszła do piwnicy :mrgreen: zapas strategiczny poczyniony, mam zabezpieczenie na dłuższą chwilkę
Ja wreszcie dziś też upolowałem smoka bo wczoraj nie było i twierdzili ,że nie będzie wcale. Nie uwierzyłem i pojechałem. Kłamczuchy w tym Lidlu.
Właśnie piję jasnego Corsendonka i jestem mile zaskoczony. Fajne piwko.
Cimny był jakiś taki nudny, nie zachwycił mnie
snoop napisał(a):Cimny był jakiś taki nudny, nie zachwycił mnie


No właśnie też sie tym ciemnym nie zachwyciłem a jasny faktycznie przyjemny Wink
Sendilkelm napisał(a):Nie zapominajcie tylko o whisky

Faktycznie ostatnio dużo o piwie tutaj się pisze. Co zrobić, nie samą whisky człowiek żyje, dobrego piwa też fajnie się napić Big Grin

W Łodzi na Olechowie w Lidlu ok godziny 14 jeszcze spore zapasy stały na sklepie. Moja żona wtedy robiła zakupy i (tylko) dwa czteropaki Guldena kupiła. Sama też lubi wypić piwo więc po dzisiejszym wieczorze został już tylko jeden czteropak.
A ja uświadomiłem sobie, że od dwóch tygodni whisky w ustach nie miałem. Tak więc po ostatnich przygodach z piwem jutro trzeba do whisky wrócić.
8-)
No, Panowie, to czego kolega surykatka nie wykupił bo mu się do bagażnika nie zmieściło, dojechało dzisiaj rano nareszcie na Śląsk i zaraz z pierwszego sklepu trafiło do mojego bagażnika! Big Grin

W Krakowie, w piwnicy na Wawelu, smok Wawelski, u mnie ten złoty.
:mrgreen: