The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ja dziś browar Pinta Imperium Atakuje polecam :!:
Cytat:ja dziś browar Pinta Imperium Atakuje polecam :!:

Klasyka gatunku w wykonaniu chłopaków z Pinty :roll:
W przyszłym tygodniu, od 13 kwietnia w Lidlu browarki z Niemiec:
http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=629
W sumie powtórka tego co już było i to bez najsmaczniejszych pozycji. Z tego co dotychczas zaprezentowali, to warto zakręcić się jedynie wokół Paulanerów, Krombachera pszenicznego i Benediktinera a i to nie obowiązkowo z żadną pozycją. Reszta jest słaba/przeciętna.
Ploty o "wielkim powrocie" krążą już po piwnym światku od kilku dni.
Tak, stało się moi państwo. W maju, na polski rynek, wróci kultowe piwo EB. Piwny hegemon drugiej połowy zakręconych lat 90. Dla jednych, pierwsze piwo wypite w krzakach, w tajemnicy przed rodzicami; dla innych wspomnienie studenckich wypadów; dla jeszcze innych piwo które żłopali hektolitrami, oglądając Big Brothera. Dla jeszcze innych, po prostu wspomnienie młodości/dzieciństwa. Dla mnie, najprawdopodobniej kolejny sikowaty lager. Wink

http://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/piwo- ... wie/096djl

Tak więc po 10,5 i sokach Frugo, będziemy mieli powrót kolejnej popularnej w latach 90 marki. Co o tym sądzicie? Spróbujecie? Piliście kiedyś? Jeśli tak, to jak wspominacie?
Piliśmy i miło się wspomina.. ale nie liczyłbym na jakieś większe doznania, pewnie kupię tak z czystej ciekawości
Smaku nie pamiętam. Wtedy u mnie modna byla wóda z rynku. To szczescie ze jeszcze widzę :-D
Piekne czasy.
Spijam teraz Olimp Eurydyka - dla mnie bomba. Mega pijalne -> nie za mocno nasycone, lekka żywiczka, plus nie za mocna goryczka - idealnie mi podeszło.
Potem poleci PLON od Kormorana
[Obrazek: PLON-niebieski-premiera.jpg]

i mam jeszcze Niuda z Szałupiw
[Obrazek: 0_0_productGfx_513bcf1bd461ebf7e77f63c276bb5843.jpg]
Fajne piwka Kamil . Ja teraz popijam sobie Złote Lwy ale jakieś takie dziwne, jak dla mnie trochę za słodkie Sad