The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Komesiki przyzwoicie widzę Wink
Też piłem świeże i ładnie weszły Tongue Musiałbym kupić i dać odleżeć kilku sztukom.
Ja także nie jestem fanem Komesów. Mają przepysznego portera, ale reszta ich wyrobów jest moim zdaniem co najwyżej przyzwoita. Lepiej już dopłacić te 2-3zł i cieszyć się prawdziwym belgijskim triplem, czy dubblem.
Komes Porter Bałtycki 8,0/10

Barwa- czarna
Pianka- potężna, jasno-orzechowa, trwała
Zapach- słody, karmele, kawa
Smak- słodycz, korzeń lukrecji, moc ukryta w aksamitnej otoczce, skoncentrowanie, ziołowe nuty? , herbata Pu-erh, ciągnąca się wytrawność
Uwagi- alk.9,0%obj., ekstra. 21%wag.,temp. 10-12st.C
Cytat:Ja także nie jestem fanem Komesów. Mają przepysznego portera, ale reszta ich wyrobów jest moim zdaniem co najwyżej przyzwoita. Lepiej już dopłacić te 2-3zł i cieszyć się prawdziwym belgijskim triplem, czy dubblem

no i dopłaciłem.. ale raczej sporo więcej.. przez ostatnie kilka dni Belgia rządziła.. ale te Komesy leżały sporo i trzeba było weryfikacji Wink
Dziś nawiedzam Leclerca. Polećcie coś dobrego na wieczór. Tydzień był ciężki i chętnie jakąś dobrą piankę spiję. Portery i koźlaki odpadają.
Jakieś przyjemne APA, AIPA, IPA.
Zależy co tam macie w tym Leclerku. Z APA, przyjemny, choć dość drogi jest Rocknrolla z Kingpina. Jeśli chodzi o AIPA, polecam (od najmniejszej do największej goryczy) Kormorana, Faktorię (Peacemaker), lub Molly IPA z Dr Brew. Dobre są też Black IPA, z których najłatwiej chyba o Black Hope z Alebrowaru.

Na spokojne posiedzenia, osobiście lubię też jakieś sesyjne stouty. Dobry Wieczór z Pinty to jeden z moich faworytów. Sean z Wąsosza też daje radę.
Zapisane Smile A w Leclercu wybór jest całkiem znośny Big Grin
W Leclercu dosłownie 5 minut byłem i chwyciłem:

[Obrazek: image.jpg]
Dobry wybór :mrgreen: Swoją drogą takie piwa w markecie macie Confusedhock:
[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

[Obrazek: image.jpg]

Dziś specjalnie cyknąłem żeby ukazać skalę zawartości Smile Na fotach 1/3 piwnych półek.

Terrence zapachem miażdży. Cytrusy, owoce tropikalne , żywica, las,no piękne. W smaku sość ciężkie, za sprawą goryczki.