The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
cubus napisał(a):Ma ktoś dostęp lub chęć odsprzedać Imperium Prunum? jedną a najlepiej dwie sztuki bym potrzebował Wink

Marek napisał(a):
tomaj676869 napisał(a):zadzwoncie do piwa swiata na głogowskiej czy jeszcze mają jak tak to moge Wam kupić ;-)
Chciałem ostatnio kupić. Już nie mieli Cry

Jak już wiemy w Piwach Świata - brak

Pytałem właściciela sklepu w którym ja się zaopatruję i może w tym tygodniu dojedzie. Jest zamówiony ale, wszystko zależy od zapasów hurtowni. Będę trzymał rękę na pulsie Wink
Dorwałem wczoraj wieczorem u siebie we wsi w sklepie alkoholowym (sieciówka Trójmiejska). Stały ostatnie 4 z czego kobieta kilka minut szybciej dostała telefon o rezerwację jednego. Wziąłem więc trzy Big Grin Szaleństwo. Otworzyłem wczoraj. Piękne piwo, gęste, ciężkie, słodkie, dymne, alkohol całkowicie ukryty. Delektowałem się nim cały wieczór. Z chęcią kupiłbym więcej.
Czas uderzyć do Leclerca Big Grin
Pociągnę Was do odpowiedzialności za mój alkoholizm Smile
morgan82 napisał(a):Pociągnę Was do odpowiedzialności za mój alkoholizm Smile

Haha, każdy alkoholik szuka winnych swojego postępowania :roll: :lol:
Mi też sprzątnęli ostatnie Imperium Prunum sprzed nosa Sad
snoop napisał(a):
morgan82 napisał(a):Pociągnę Was do odpowiedzialności za mój alkoholizm Smile

Haha, każdy alkoholik szuka winnych swojego postępowania :roll: :lol:

Hehe dobre Przemek Wink :lol:
Cubus, zrób mi sampla z tego piwa Big Grin
Cube napisał(a):Cubus, zrób mi sampla z tego piwa Big Grin

:lol: jak kiedyś przyjedziesz to otworze butelkę i walniemy na pół jednego browca :lol:
Black Widow czyli Stout w klimacie Islay. Dla piwoszy raczej wyzwanie, ale dla miłośników aromatów torfowych może być ciekawym doświadczeniem.
Bardzo przyjemnie się to pije Smile