The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
u mnie w tesco extra regał będzie z dziesięć razy dłuższy ale nie ma na nim nawet jednej dziesiątej tego co na zdjęciach!!! :?
Niesamowite, bardzo okazale to wygląda, szczególnie półka PINTy :o
Wszystko co prawda w Łodzi też do dostania, ale tylko w sklepach specjalistycznych, których jest kilka.
Mają rozmach... :mrgreen:

ps. weź sobie następnym razem z ciemnych "Lublin to Dublin" jeśli jeszcze nie piłeś, a z AIPA "Red AIPA". Nie powinieneś się rozczarować 8-)
Juz chyba pisalem na forum, Leclerc dziala na innej zasadzie niż inne sieci. Kazdy Leclerc ma swojego właściciela, który sam decyduje o asortymencie (nie ma odgórnego schematu, jak w Tesco, Carrefour itp.). Mam farta, bo bydgoski market poszedł w whisky i piwa Smile
To jak następnym razem będziesz to zarzuć fotki co tam zza granicy stoi? Smile
Poproszę o AZYL POLITYCZNY w Bydgoszczy.. do czasu aż nie opróżnię im Leclerca z browarów :twisted:
Warszawski na Bielanach też jest dobrze zaopatrzony w piwa. W whisky niestety nie.

Tak z ciekawości - jakie malty mają w tym bydgoskim? I w jakich cenach?
Postanowione, przeprowadzamy się do Bygdoszczy Wink
Też robiłem dziś zakupy:
Wąsosz Jules
Pinta Żytorillo
Ursa Dwa Misie

Ale naprawdę asortyment w Leclerku miażdzy system Confusedhock:
W ramach protestu Komes Potrójny Złoty 0,7l, belgijski Kwak 0,7l i Dubbel Cieszyński w nieograniczonej ilości na koniec wieczoru będzie Wink

Pierwszy chętny widzę.. snoopku zamieszkamy w jakimś hotelu robotniczym i opróżnimy im te Leclerci z piwnych skarbów
Przede wszystkim zrób foty regału whisky.

A co do Lublin to Dublin i Red AIPA'y to potwierdzam. Są naprawdę smaczne.

Kurde, muszę się do mojego Leclerca wybrać kiedyś i wybadać, czy może tam jest podobnie. Tylko cholera, mam go na drugim końcu miasta, więc nigdy nie ma czasu, żeby tam podskoczyć.

Na szczęście mam też taki sklep specjalistyczny (piwa-regionalne.com) więc biedy nie ma, ale jak bym mógł przy normalnych zakupach zrobić też zakupy browarowe to było by nieźle. Pozostaje pogratulować i pozazdrościć.

Moje zakupy na dziś wieczór to (jak u kolegi) cieszyński dubbel, rebel dunkel i perła koźlak.

Przyjemnego wieczoru życzę.
Cytat:A co do Lublin to Dublin

naprawdę świetny stout.. również potwierdzam, tylko cena trochę z dup...