The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No to musze sprobowac te piwka bo szczerze to zadnego nie pilem Wink
Belgi wg/ Michaela Jacksona i wielu innych.. w tym jest też moja skromna osoba, to najwyższa półka w piwach.. i tak faktycznie jest piokilerku.. tylko te klimaty zarówno mocą jak i smakiem nie każdemu podejdą.. to jest całkiem inny klimat, chyba że już wcześniej próbowałeś.. to wiesz o czym tu ględzę Wink
Bartoszku cos z belginskich piwek probowalem i mi podchodzily Wink Ale to bylo juz chwile temu moze dlatego ze tutaj na Wyspie to sa chyba zacofani bo jak idziesz nawet do marketu to nie masz duzego wyboru,ale na pewno sprobuje Big Grin tych co beda w lidlu
Cytat:Bartoszku cos z belginskich piwek probowalem i mi podchodzily Wink Ale to bylo juz chwile temu moze dlatego ze tutaj na Wyspie to sa chyba zacofani bo jak idziesz nawet do marketu to nie masz duzego wyboru,ale na pewno sprobuje Big Grin tych co beda w lidlu

No bo to właśnie kwestia gustu, wiele osób nie trawi angielskich Ale.. ja uwielbiam, wiele osób twierdzi iż Guinness to nie piwo.. ja jestem w nim zakochany ( dla poprawności to stout Wink oczywiście )

A czy na Wyspach nie ma wyboru, ja twierdzę wręcz odwrotnie, tam macie zajebi... browarki, sprawdziliśmy już to z chłopakami nie raz :mrgreen: klimat w pubach niepowtarzalny i to piwko lane pod sam brzeg na pinty.. już się rozmarzyłem Sad
taki gadżet na MŚ na butelce są też repliki podpisów piłkarzy czy dobre nie wiem
[Obrazek: n1qnbk.jpg]
Jupiler to o ile wiem, zwykły, wodnisty lager.
Bartoszku co do Guinnessa to Cie popieram tez go uwielbam Big Grin a ostatnio wyszly 2 nowe wypusty Guinnessa -Porterki,bardzo polecam.A jak ide do pabu to tez pije tylko go Big Grin
co do innych to nie pilem a jakie polecasz?bo uwiez mi miedzy uk a irlandia jest duza roznica.A od czasu do czasu lubie sobie tez wypic bulmersa.
A zapomnialem dodac ze jutro jest Sw Patryka patrona Irlandii wiec Guinness bedzie sie lal strumieniami
No właśnie wiem, więc będzie irlandzkie świętowanie. Wzniosę toast Bushmillsem 21, a potem wypiję O Hara's Irish Red Ale, a na koniec Guinnessa. Big Grin
Swoją drogą, w Polsce to święto ma dość osobliwą formę - w pubach serwuje się głównie Ludwika, zwanego zielonym piwem. Czyli tyskacza z niebieskim barwnikiem spożywczym. Stout piją nieliczni. O innych gatunkach typu Irish Red można w ogóle najczęściej zapomnieć. Czy w Irlandii też spijają zielone piwo? :?
Hehe z tym zielonym piwem to sie nie spotkalem,ale na Patrtka wszystko jest zielone,ludzie sie przebieraj na zielono i ida na parade lub do pabow,wczoraj bylem w centrum handlowym iwoda w fontannie byla zielona i super to wygladalo :mrgreen:
A odnosnie browarkow to pilem pare z serii O 'Haras i byly super, a z innych to tez polecam Black Rock Irish Stout,Wickolw Wolf Perle Porter :mrgreen: