The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej
Mam dwa RISy Doctor Brew, leżakowane w beczkach po Burbonie. Może ktoś jeszcze nie próbował. Zamienię na coś ciekawego lub "oddam" Wink
Krzysiek napisał(a):Hej
Mam dwa RISy Doctor Brew, leżakowane w beczkach po Burbonie. Może ktoś jeszcze nie próbował. Zamienię na coś ciekawego lub "oddam" Wink
Biorę. mogę w zamian dać Birbanta blended, nowego imperatora lub quatro albo po prostu kolekcjonerski portret polskiego króla
Pocieszny napisał(a):
Krzysiek napisał(a):Hej
Mam dwa RISy Doctor Brew, leżakowane w beczkach po Burbonie. Może ktoś jeszcze nie próbował. Zamienię na coś ciekawego lub "oddam" Wink
Biorę. mogę w zamian dać Birbanta blended, nowego imperatora lub quatro albo po prostu kolekcjonerski portret polskiego króla
Dobra propozycja, wysłałem PM.
Świetne....

[attachment=516]
malthead napisał(a):Świetne....

[ATTACHMENT NOT FOUND]

zorganizuj mi jedno Big Grin
cubus napisał(a):
malthead napisał(a):Świetne....

[ATTACHMENT NOT FOUND]

zorganizuj mi jedno Big Grin


Wpadnij jutro Wink
malthead napisał(a):
cubus napisał(a):
malthead napisał(a):Świetne....

[ATTACHMENT NOT FOUND]

zorganizuj mi jedno Big Grin


Wpadnij jutro Wink

czekaj, loty sprawdzę :lol:
Raduga - Lost Weekend (Rye India Black Ale)
Nie za ciężkie, nawet orzeźwiające, zarazem złożone, świetny zapach i co najważniejsze, ciemne Tongue
Polecam piwo - Raduga Africa Queen - APA z aromatami cytrusów. Super orzeźwiające, idealnie trafia w mój gust Big Grin
Takie info dostałem:

Z okazji 170-lecia powstania Browar Zamkowy w Cieszynie przygotował jubileuszowe piwo, którym jest leżakowany 18 miesięcy Porter Bałtycki z dodatkiem suszonych śliwek i dębowych wiórków z beczek po Whisky. Piwo trafi na rynek w unikalnej butelce z zamknięciem kabłąkowym, zapakowane w specjalną tubę, w której znajdzie się dodatkowo dedykowane szkło typu goblet.

Premiera jubileuszowego porteru zapowiedziana jest podczas Brackiej Jesieni w sobotę 3 września 2016 o godz 16:00.

Piwo najlepiej podawać w temperaturze 10-12°C.

Alk. 10,5% Ekstr. 23,0% Kraj pochodzenia: Polska

[attachment=520]




Jeżeli jakiś szalony miłośnik gatunku byłby zainteresowany to ma być do wzięcia za 65 zł w detalu ! Confusedhock: