The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
jakiś cwaniak przechwycił dostawę :evil:
Właśnie wracam z objazdu Lidlowego. Ostatecznie, w czwartym sie udało! Smile Dostałem wszystko ale też dopiero po rozmowie z kierownikiem a to dlatego, że te brakujące trzy, jak stwierdził, dostali "przed chwilą", w co osobiście nie wierzę. Gostek zapytał co chcę z tego i ostatecznie stwierdził, że przywiezie wszystkie. Draak'a, Piraata i Leute'a dostali po 1 kartonie, czyli po 32 sztuki!!! :lol: :twisted:

Wygląda więc na to, że albo nie wyłożyli wszystkiego od rana albo wyłożyli i wyparowało w pierwszych minutach - co akurat w tych pierwszych trzech Lidlach, w których byłem, jest prawdopodobne.
Jest jednak też inna opcja: We wszystkich Lidlach dowiedziałem się, że piwa te mają być wystawione w jednym tylko miejscu na sklepie i nigdzie indziej Pierwszy regał czołowy bezpośrednio na przeciw wejścia - Klient ma wejść na te piwa!). Miejsce to jednak jest za małe na dodatkowe trzy rodzaje, których jest tak mało. Gostek w sklepie, w którym kupiłem brakujące, wystawił te trzy w koszu przy kasie. Istnieje więc szansa, że w niektórych sklepach Draak, Piraat i Leute zostaną wystawione dopiero jak zrobi się miejsce na wyznaczonej ekspozycji.

Życzę powodzenia jeszcze.
Na wsi w Brzesku full na półkach.. dokonuję załadunku :mrgreen:
Nie jestem smakoszem piwa, ale skoro polecacie to byłem i kupiłem Petrusa w 6-paku i 4 Guldeny.
A wy po ile czego braliście ?
surykatka napisał(a):Na wsi w Brzesku full na półkach.. dokonuję załadunku :mrgreen:
Pozazdrościć...

ron napisał(a):Nie jestem smakoszem piwa, ale skoro polecacie to byłem i kupiłem Petrusa w 6-paku i 4 Guldeny.
A wy po ile czego braliście ?
Też nie jestem smakoszem, ostatnio zauważyłem że lubię wszelakiego rodzaju portery i ciemne piwa. Aczkolwiek Neptune tak ładnie rozpisał ofertę, że żal byłoby nie kupić przynajmniej po trochu. Wszystkiego brałem po 2, ale Guldenów i Piraatów chciałbym po 4. Wszystkiego żeby raz spróbować, i jedna butelkę jakbym nagle zapomniał czy mi smakowało, czy też nie.
surykatka napisał(a):Na wsi w Brzesku full na półkach.. dokonuję załadunku :mrgreen:


Ktoś zmanipulował kanał dystrybucyjny i wszystko trafiło do Brzeska, gdzie czaił się pewien gość..
:mrgreen:
Cytat:Ktoś zmanipulował kanał dystrybucyjny i wszystko trafiło do Brzeska, gdzie czaił się pewien gość..
:mrgreen:

cóż mam powiedzieć.. :mrgreen:
Sukces :mrgreen:

W moim Lidlu o dziwo wszystko było. Ba, przy mnie dostawili dodatkowy karton złotych smoków.

[Obrazek: IMG_1500.jpg]
Mały update:

Zadzwonili do mnie właśnie z Lidla. Okazuje się, że "z powodów technicznych dostawy piw (Draak, Piraat, Leute) do niektórych placówek nie doszły do skutku lub jedynie symbolicznie. Dostawy te odbędą się najprawdopodobniej jutro lub po jutrze".

Wink
A my tu gadu, gadu.. a ja właśnie Lidlowy test browarków na żywym organizmie przeprowadzam Wink