The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
cubus napisał(a):
Cube napisał(a):Cubus, zrób mi sampla z tego piwa Big Grin

:lol: jak kiedyś przyjedziesz to otworze butelkę i walniemy na pół jednego browca :lol:

ok, trzymam za słowo Tongue
Wracając do Imperium Prunum, faktycznie świetny porter.. rozenek przywiózł 1 butelkę do Krakowa, a potem w moim osiedlowym sklepie jeszcze nam pani 3 spod lady wyciągła Wink

Dawno nie piłem tak dobrego Portera Imperialnego :roll:
Mnie też się udało jednego dorwać. Czeka sobie teraz na jakiś wolny wieczór... podobnie jak kilkadziesiąt sampli :mrgreen:
A dziś przegląd Browaru Krajan Wink .. zresztą to nie pierwszy przegląd ich możliwości :mrgreen:
Jeżeli link miałby jakiekolwiek synonimy reklamy to niech go administracja usunie.. wkleiłem czysto informacyjnie

http://krajan.com.pl/start/
Jakie piwa dokładnie? Piłem kilka i szczerze mówiąc, nie jest to górna półka smakowa.
Jak przegląd to przegląd, właściwie większość z tego co obecnie produkują.. masz oczywiście rację "Neptune" iż nie jest to górna półka.. ale przy koncerniakach.. sam chyba wiesz Sad
Ja mam inny problem "Neptune".. mieszkam na wsi i jak kończą się zapasy w piwniczce to prawie wszystko jest lepsze od piw masowych.. a Krajan wcale nie jest taki tragiczny Wink

A do Kraka nie zawsze jest czas podjechać Wink
No tak, to faktycznie może być problem. Choć nawet na wsiach szeroko dostępne powinny być na przykład nowości z Żywca, z których część jest nawet niezła Smile

Wróciwszy do domu, mam już dostęp do swojego spisu wypitych piw - próbowałem "Irlandzkiego", "Irlandzkiego jasnego" i "Nelson IPA". Żadne nie było tragiczne, ale też żadne nie zachwyciło. Choć jak powiedziałeś, wszystko lepsze od koncerniaków.
Te nowości od Żywca mnie jakoś nie powaliły, choć oczywiście to spory krok ze strony browaru, szczególnie Saison

Mi bardzo podeszły dzisiaj te od Krajana:
-Ale Krajan English Red Beer
-Ale Krajan English Beer
Nie wiem, czy ktoś już pisał o tym piwie, ale z tego co pobieżnie zdążyłem sprawdzić to nie. Wpadł mi ostatnio w ręce quadruppel w polskim wydaniu, zwie się BubaFest z browaru Szał Piw. Gdyby komuś wpadło w ręcę, to polecam brać kartonami, rewelacyjne piwo. Ciężkie, lepkie, wybitnie sesyjne, piłem chyba ze 2 godziny Big Grin