The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sendilkelm napisał(a):Ja ostatnio zapijam się Dubblem Cieszyńskim - super jest

Ja niestety nigdzie w Płocku nie mogę go dostać :?
snoop napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):Ja ostatnio zapijam się Dubblem Cieszyńskim - super jest

Ja niestety nigdzie w Płocku nie mogę go dostać :?

Tesco nie macie? W Łodzi teraz jest nawet w promocji 2,99zł Smile
mariusz123 napisał(a):
single malt napisał(a):Warmiński, Komes lub Łódzki.
Reszta daleko w tyle jest. Nie masz też ważnego przedstawiciela - Imperator Bałtycki.
Smile

Warmiński i Komes bardzo dobre. Łódzki średnio mi podszedł - za słodki, kwaskowy i w dodatku z mocno wyczuwalnym alkoholem.
Grand chili okropny, jak dla mnie wybitnie nieudana próba połączenia piwa z chili. Nie polecam.

Może warka nietrafiona, albo źle przechowywana w sklepie tego łódzkiego, bo większość się nim raczej zachwyca ze mną włącznie Wink Nie mówię że najlepszy, ale cena/jakość to już na pewno. Poniżej 4zł idzie na spokojnie dostać Smile
Inna sprawa, że mógł być za krótko wyleżakowany w BŁ. Niestety oni trochę olewają, to piwo, gdyż cały hajs trzepią na tych piwach dyskontowych. I zabranie linii butelkowej, to już w ogóle żenada z ich strony i nie da się z tym nic zrobić Sad Tyle już było pism tam pisanych, zapytań, wywiadów.

Kiedyś udało się Piwotece Narodowej (pub+sklep z dobrym piwem) wywalczyć parę beczek porteru łódzkiego. To była dopiero jakość!! Niestety była, to jednorazowa atrakcja. Pewnie jakiś głąb z marketingu stwierdził "na cholerę nam to, mały zarobek" :/
single malt napisał(a):
snoop napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):Ja ostatnio zapijam się Dubblem Cieszyńskim - super jest

Ja niestety nigdzie w Płocku nie mogę go dostać :?

Tesco nie macie? W Łodzi teraz jest nawet w promocji 2,99zł Smile

Mamy takie śmiechowe Tesco w którym nic nie ma :? Półka z piwami jest równie śmieszna co ta z whisky :?
Czyli pewnie Tesco Express z okrojonym asortymentem Smile
K@mil napisał(a):Czyli pewnie Tesco Express z okrojonym asortymentem Smile

Exspress to na pewno: wchodzisz...i ekspresowo wychodzisz bo nic nie ma :lol:
W sumie aż sam się dziwię, ale nie miałem okazji pić tego piwa.

Co do Porteru Łódzkiego - musiałeś trafić na złą warkę. Sam mam jeszcze kilka puszek w piwnicy z legendarnej już warki do 15.10.15. Następna po niej była właśnie taka jak piszesz - zalepiająca i alkoholowa. Także moim zdaniem jest to jeden z lepszych porterów, ale niestety można się naciąć na złej warce. Szkoda, że browar w Łodzi przywiązuje tak mało uwagi do tego piwa.
Ja trzymam jeszcze jedną butelkę łódzkiego portera w piwnicy - nie wiem, czy kiedykolwiek go wypiję, chyba zostanie jako eksponat dla potomnych.
A co do przeglądu porterów Mariusza - Żywiec tylko 3/10, przy wyższych ocenach innych? Nieco zaskakujące...
Butelki Raciborskiego i Żywca otrzymały niższe oceny ze względu na obecność nieprzyjemnego, metalicznego posmaku.
Może i tu trafiła się gorsza warka bo żywca ze wcześniejszych degustacji zapamiętałem zupełnie inaczej.

Jakie polecicie portery zagraniczne? Poziom Warmiński+ Smile