The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
jest BAAAARDZO dobrze...

[attachment=493]



... taka degustacja :ugeek:

8-)
Tirlitirlitralala.... Confusedhock: Big Grin :twisted: :lol: :mrgreen:

Jesteśmy w połowie.... coś wspaniałego....


:mrgreen:
Markusie aleś Ty mnie zaimponował teraz Big Grin

Gdzieś Ty dorwał takie smakołyki Confusedhock: ???
No bosko się zapowiada. Daj znać jak smakowo. Etykietki obiecujące.
Dziś pracownia. Jak na razie wheat wine lekko zawodzi.

Ps. Ma ktoś Brew RIS bourbon BA? Moge oddac w zamian Birbanta blended
Pił ktoś Aficionado od Kingpin'a?
Piwo w stylu "peated coffee & tea ale". Zrobione na słodach wędzonych i (jakby to powiedział Kopyr) robią one robotę! Big Grin
Znakomity aromat i smak torfu, dobra goryczka i 7% których nie czuć, bardzo polecam.
Drugie piwko poszło Modern Drinking od Pinty (West Coast Ipa), również smakowite.
IPA jakiej nie znałem, aromaty cytrusowe lecz nie standardowy grejpfrut a cytryna, limonka - bardzo orzeźwiające. Wink
W weekend premiere mialo miejsce piwko mojego znajomego. To jego pierwsze oficjalne piwo wydane do produkcji, do tej pory wszystko warzyl w domu - pilem kilka, ktore robil i byly niesamowite. Tego jeszce nie pilem, ale postaram sie dorwac jak tylko sie pojawi.
Polecam. Jego piwko wydane przez browar Jana Olbrachta,

Tu recenczja:
http://piwazazywa.blogspot.com/2016/05/ ... stout.html

[attachment=499]
Mam pytanko z trochę innej... beczki Smile A mianowicie, jest kilka różnych piw, które leżakują w beczkach po Jacku Danielsie. Mnie natomiast interesuje, czy ktoś z Was spotkał się z piwem na etykiecie którego, będzie pisało, że leżakowało właśnie w beczce po JD?
polish_jd_collector napisał(a):Mam pytanko z trochę innej... beczki Smile A mianowicie, jest kilka różnych piw, które leżakują w beczkach po Jacku Danielsie. Mnie natomiast interesuje, czy ktoś z Was spotkał się z piwem na etykiecie którego, będzie pisało, że leżakowało właśnie w beczce po JD?

Na pewno De Molen, oni piszą na etykiecie po jakiej whisky są beczki
Browar Profesja - Bimbrownik (Islay Rye IPA)

Islay w butelce z piwem Smile Czuć autentycznie torf, szczerze POLECAM!

[Obrazek: 20160508_141303.jpg]