The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To trzeba jechać do "osioła " Smile może coś u mnie będzie.
Byłem w dwóch i nic. Po ptokach!

Ludzi pełno wszędzie bo jutro przecież zamknięte, to trzeba zapasy zrobić.
:evil:
W okolicy mam trzy Auchany, więc wybrałem się jeszcze do ostatniego. Podchodzę do regału a tam 12 butelek Royal'a! Smile

Ostatecznie ze sklepu wyszły ze mną również te:

[attachment=362]
oraz te:

[attachment=363]


Ktoś coś o tych piwach wie?
Piłem wszystkie 4 Belhaveny - wszystkie średnie. Jak to angielskie piwa - sesyjne, pijalne, ale do bólu nudne.
Altbier z Ambera jest w szafce i czeka na swoją kolej. Pozostałych dwóch nie piłem.
Byłem dziś w Auchanie i na półce stało tyle Leffe Royale, że musiałem odstawić koszyk i polecieć po duży wózek Big Grin
Cena nadal 10.99 Wink
snoop napisał(a):Byłem dziś w Auchanie i na półce stało tyle Leffe Royale, że musiałem odstawić koszyk i polecieć po duży wózek Big Grin
Cena nadal 10.99 Wink

Kurcze, muszę się wybrać do jakiegoś Auchana poza miastem. U mnie w żadnym już dawno ani śladu.
malthead napisał(a):
snoop napisał(a):Byłem dziś w Auchanie i na półce stało tyle Leffe Royale, że musiałem odstawić koszyk i polecieć po duży wózek Big Grin
Cena nadal 10.99 Wink

Kurcze, muszę się wybrać do jakiegoś Auchana poza miastem. U mnie w żadnym już dawno ani śladu.

Ja byłem w czwartek i nie było a wczoraj kilkanaście butelek stało Wink
snoop napisał(a):
malthead napisał(a):
snoop napisał(a):Byłem dziś w Auchanie i na półce stało tyle Leffe Royale, że musiałem odstawić koszyk i polecieć po duży wózek Big Grin
Cena nadal 10.99 Wink

Kurcze, muszę się wybrać do jakiegoś Auchana poza miastem. U mnie w żadnym już dawno ani śladu.

Ja byłem w czwartek i nie było a wczoraj kilkanaście butelek stało Wink


Ok, może jest szansa.
Dzieki za info
malthead napisał(a):
snoop napisał(a):Byłem dziś w Auchanie i na półce stało tyle Leffe Royale, że musiałem odstawić koszyk i polecieć po duży wózek Big Grin
Cena nadal 10.99 Wink

Kurcze, muszę się wybrać do jakiegoś Auchana poza miastem. U mnie w żadnym już dawno ani śladu.

Markus jak się poszukiwania udały?