The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na piątkowy wieczór Leffe Royale:

P.S. wysyłałem z telefonu i fotka mi się odwróciła :?
snoopku świetne Leffe, aczkolwiek trochę drogie
surykatka napisał(a):snoopku świetne Leffe, aczkolwiek trochę drogie


Obecnie w Auchanie za 10 złotych z groszami za 750 ml...naprawdę świetne Wink
To za pół darmo, ja płaciłem ponad 30zł za 0,75l
Do Auchana dotarł tylko jeden karton, ale 2 sztuki udało mi się kupić. Koleś z działu z piwami powiedział, że jeszcze zamówili.
W Płocku w Piotr i Paweł stoi po 16 złotych Wink
Doskonałe piwo snoop. Dobrze się dobraliśmy, bo ta sama butla i u mnie wczoraj wieczorem gościła na stole. Wink
I z zakupem podobnie - w Auchanie w cenie 11zł, po prostu nie mogłem nie wziąć dwóch butelek.
Neptune napisał(a):Doskonałe piwo snoop. Dobrze się dobraliśmy, bo ta sama butla i u mnie wczoraj wieczorem gościła na stole. Wink
I z zakupem podobnie - w Auchanie w cenie 11zł, po prostu nie mogłem nie wziąć dwóch butelek.

Ja zastanawiam się czy w poniedziałek nie jechac do auchana żeby zrobić małe zapasy Wink
snoop napisał(a):
Neptune napisał(a):Doskonałe piwo snoop. Dobrze się dobraliśmy, bo ta sama butla i u mnie wczoraj wieczorem gościła na stole. Wink
I z zakupem podobnie - w Auchanie w cenie 11zł, po prostu nie mogłem nie wziąć dwóch butelek.

Ja zastanawiam się czy w poniedziałek nie jechac do auchana żeby zrobić małe zapasy Wink


Udęrzę za chwilę w Auchana z nadzieją, że coś z niego jeszcze wyduszę.
Powodzenia malthead bo piwko naprawdę świetne...a do tego ta cena :roll:
I ta piękna butelka z korkiem. Jak ją wyjąłem, to znajomi naokoło pytali mnie, czy szampana otwieram :mrgreen: