The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ich porter warmiński kosztuje koło 7zł, więc rozsądną ceną za wersję imperialną byłoby około dyszki. Choć z tą całą otoczką, może być i dwie. :?
Krzysiek napisał(a):
Neptune napisał(a):Forumowym piwoszom polecam wkrótce polowanie na ten rarytas:

[Obrazek: imperium-prunum-www.jpg]

Porter Imperialny z dodatkiem suszonych śliwek z browaru Kormoran - 26* ekstr, 11% alk.

Wincyj: http://browarkormoran.pl/Nasze-piwa/Imp ... runum.html

A sam dziś popijam pszenicę z Weihenstephanera. Cud, miód i orzeszki.
To piwo może być ciekawe, ale emocji nie ma co podkręcać. Może rok temu to by było wydarzenie, ale dzisiaj...gdy jest sytuacja, że rocznie jest kilkaset premier z polskiego craftu, w tym mamy już kilkanaście rodzimych RiSów, nawet żytnie, leżakowane w beczkach po bourbonie, sherry, do tego dochodzi mnóstwo porterów.
Jednym słowem, dzieje się, a oni chcą osiągnąć efekt wow, niestety nie ten czas, wizjonerami nie są i się trochę spóźnili, ale obiektywnie piwo może być fajne, tylko w zalewie premier może się nie wybić. I podstawowa sprawa, dziś tylko dobra beczka gwarantuje wybitność, śliwka tu może nie wystarczyć.

kupiłem w Poznaniu za 25zł, wypiłem i POLECAM Wink kupiłem jeszcze dwa :twisted:
tomaj676869 napisał(a):kupiłem w Poznaniu za 25zł, wypiłem i POLECAM Wink kupiłem jeszcze dwa :twisted:
Kupiłeś na Głogowskiej, czy gdzieś indziej?
na Głogowskiej
tomaj676869 napisał(a):na Głogowskiej
Mają zawsze bardzo solidny wybór, ale marżę niestety jeszcze solidniejszą :|
Myślisz, że jeszcze coś zostało?
edit: cena 22 złote (znalazłem paragon) ;-) nie wiem skąd mi się 25 ubzdurało, a że kupowałem więcej to nie zwróciłem uwagi :lol:
wiem że dostali na głogowskiej 60 sztuk ale ile zostało to nie mam pojęcia ;-) w każdym razie pozycja warta spróbowania :!:
Ma ktoś dostęp lub chęć odsprzedać Imperium Prunum? jedną a najlepiej dwie sztuki bym potrzebował Wink
Jakby ktoś miał dostęp to też byłbym chętny Wink
zadzwoncie do piwa swiata na głogowskiej czy jeszcze mają jak tak to moge Wam kupić ;-)
tomaj676869 napisał(a):zadzwoncie do piwa swiata na głogowskiej czy jeszcze mają jak tak to moge Wam kupić ;-)
Chciałem ostatnio kupić. Już nie mieli Cry