The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
już nie nastąpi.. przybyli do stajenki goście.. morze piwa i whisky się poleje... nie będzie ocen, bo nikt w klawisze nie trafi
Aecht Schlenkerla Rauchbier - Marzen, najlepsze dymione marcowe, jakiego próbowałem, chociaż z Bambergu, kupione w polskim sklepie Smile
Dubel z Manufaktury piwa - doppelbock, z lekkim odchyłem w stronę porterów, wysoce pijalne i przyzwoite cenowo.
Był ktoś na Warszawskim Festiwalu Piwa?
A ja dziś pyszne ginesiki od piokilerka.. bardzo dziękuję Piotrze, paczka dotarła Wink Big Grin
Dzisiaj przegląd piwek z Browaru Perun Wink .. ktoś już na forum o nich pisał i chyba chwalił, a że była okazja kupić praktycznie cały zestaw to uskutecznimy dzisiaj konsumpcję :mrgreen:
A dziś kilka różnych Pint i na koniec jakieś niemieckie weizeny Wink
Dybuk z browaru Golem ;-) żytni porter leżakowany w beczkach po sherry :-) całkiem pijalne, ciężkie i aromatyczne piwo :!:
Forumowym piwoszom polecam wkrótce polowanie na ten rarytas:

[Obrazek: imperium-prunum-www.jpg]

Porter Imperialny z dodatkiem suszonych śliwek z browaru Kormoran - 26* ekstr, 11% alk.

Wincyj: http://browarkormoran.pl/Nasze-piwa/Imp ... runum.html

A sam dziś popijam pszenicę z Weihenstephanera. Cud, miód i orzeszki.
Neptune napisał(a):Forumowym piwoszom polecam wkrótce polowanie na ten rarytas:

[Obrazek: imperium-prunum-www.jpg]

Porter Imperialny z dodatkiem suszonych śliwek z browaru Kormoran - 26* ekstr, 11% alk.

Wincyj: http://browarkormoran.pl/Nasze-piwa/Imp ... runum.html

A sam dziś popijam pszenicę z Weihenstephanera. Cud, miód i orzeszki.
To piwo może być ciekawe, ale emocji nie ma co podkręcać. Może rok temu to by było wydarzenie, ale dzisiaj...gdy jest sytuacja, że rocznie jest kilkaset premier z polskiego craftu, w tym mamy już kilkanaście rodzimych RiSów, nawet żytnie, leżakowane w beczkach po bourbonie, sherry, do tego dochodzi mnóstwo porterów.
Jednym słowem, dzieje się, a oni chcą osiągnąć efekt wow, niestety nie ten czas, wizjonerami nie są i się trochę spóźnili, ale obiektywnie piwo może być fajne, tylko w zalewie premier może się nie wybić. I podstawowa sprawa, dziś tylko dobra beczka gwarantuje wybitność, śliwka tu może nie wystarczyć.
tomaj676869 napisał(a):Dybuk z browaru Golem ;-) żytni porter leżakowany w beczkach po sherry :-) całkiem pijalne, ciężkie i aromatyczne piwo :!:

Wczoraj toto kupiłem. Może w weekend sobie strzelę Wink

P.S. ciekawe jaką cenę rzucą za tego Kormorana :roll: