The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
pmad napisał(a):Wczoraj na początek poleciało Greene King East Coast IPA ( http://ocen-piwo.pl/East_Coast_IPA,1,3430 ) kupione w Lidlu z ciekawości. Po skrócie - szału nie ma, d*py nie urywa.
Natomiast później NIEDOBITY od Pinty... Coś meeeega dziwnego! Kwaśne, tanie wino, zło, mokry cmentarz, ogólnie szok! Mam odczucia jak chyba wszyscy - sam nie wiem czy mi smakowało. Confusedhock: Pinta poleca do tatara a że miałem pod ręką. Wink Muszę przyznać, że dobre połączenie.

Mam jeszcze dwie butelki "Niedobitego" ale boję się je otworzyć :lol:
Co do tego East Coast IPA to mam z tego browaru jeszcze IPA Reserve, ale z porównaniem czekam do urlopu Wink
Takie angielskie cuda od 20 lipca (jeszcze tydzień trzeba poczekać Wink ) w Lidlu:
...strona 2:
Oj Guinnessa to zapodam koniecznie ;-)
Trzeba będzie wpaść do Lidla za tydzień :twisted:

A ja tymczasem robię mały przeglądzik Browaru Zamkowy Cieszyn.. jest okazja do mini Oktoberfest, dzięki nieocenionej pomocy Tomka z naszego forum udało się zakupić pewnego Glenfarclasa z lat 70-tych Wink
surykatka napisał(a):.. jest okazja do mini Oktoberfest, dzięki nieocenionej pomocy Tomka z naszego forum udało się zakupić pewnego Glenfarclasa z lat 70-tych Wink



Nie do końca rozumiem - Oktoberfest? Farclas? Sampling...??
Cytat:Nie do końca rozumiem - Oktoberfest? Farclas? Sampling...??

Dzięki Tomkowi który zdobył mi fajnego Glenfarclasa z lat 70-tych jest okazja do świętowania, a więc taki mini Oktoberfest w domku z Browarem Zamkowy Cieszyn.. jak to jaśniej napisać :?: Wink
Chyba że ostatnie twoje słowo "sampling" było prowokacją :twisted:
50ml poproszę
surykatka napisał(a):
Cytat:Nie do końca rozumiem - Oktoberfest? Farclas? Sampling...??

Dzięki Tomkowi który zdobył mi fajnego Glenfarclasa z lat 70-tych jest okazja do świętowania, a więc taki mini Oktoberfest w domku z Browarem Zamkowy Cieszyn.. jak to jaśniej napisać :?: Wink
Chyba że ostatnie twoje słowo "sampling" było prowokacją :twisted:


Aaa, teraz rozumiem.

Ok, dla mnie też 50 ml

Wink
Ten idzie na półeczkę, to mój mały skarb:
https://www.whiskybase.com/whisky/22769 ... rclas-1973

Ale właśnie szykuję powoli sampling, tylko tak pomyślałem iż to nie za dobry moment, bo teraz ludziska na urlopach Sad