The Taste of Whisky

Pełna wersja: Jakie piwa polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
piokiler napisał(a):Lepiej idz do lodowki po drugie Wink

Tak też właśnie zrobiłem Wink
Dziś po treningu zasłużone małe Yardbird Pale Ale

http://ocen-piwo.pl/mobile/Yardbird_Pale_Ale,1,2126
Gulden Draak i Gulden Draak Quadruple 9000.. piwka dla niegrzecznych chłopczyków, kto pił wie jak potrafią sponiewierać, a na deserek Komes Potrójny Złoty 0,75l.. mam nadzieję, że swoje odleżał w piwnicy
No i na pózniej za namową rad93 z Kraka Żywiec APA, jestem sceptyczny ale zobaczymy.. a jeszcze pózniej to się zobaczy, bo piwniczka pełna piwnych smakołyków Wink
tak na szybko to polecam Bojan TOPOREK i Ciechan AIPA ;-)
Bartoszku i jak ten Komes? Ile czasu zalegał Tobie w piwniczce? Smile

Ja wczoraj Valkirię testowałem i totalnie nie moje klimaty... Za to Persefona z Olimpu bardzo dobra. Chmiele podobne jak w Lwówku Jankesie, ale więcej goryczki Wink
Bo Valkiria to gówno za przeproszeniem. Następnym razem kup sobie porządnego witbiera - na przykład z Kormorana. Albo coś belgijskiego.
Cytat:Bartoszku i jak ten Komes? Ile czasu zalegał Tobie w piwniczce? Smile

Mam sporo tych butelek w piwnicy Wink , ale nadal za świeże.. choć jestem pewny, że jak poleży to będzie naprawdę bardzo dobrze
Co kilka dni testuję, więc nie wiem czy uda im się poleżakować.. i właśnie chyba tu tkwi problem :mrgreen:
Jakby ktoś był zainteresowany to w sieci Carrefour mają promocję na Komes Porter - 3,99 złotych
Z okazji krótkiej sesji Limburg'owej w weekend miałem przyjemność:

[attachment=302]
oraz na zakończenie oprawy piwnej:

[attachment=303]


Smacznie było!