The Taste of Whisky

Pełna wersja: [Notki] Surykatkowe notki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No to już się boimi tego maja Adamie ;-)
konio23 napisał(a):
piokiler napisał(a):
surykatka napisał(a):Twoje sample są nienaruszalne.. leżą w pudełeczku na półeczce.
Za to mam kilka twoich całych buteleczek, nie powiem że bym niektórych nie odkorkował Wink

ja nie wiem o jakich buteleczkach mowisz :mrgreen: Wink
Ja bym z olbrzymnia przyjemnoscia tez odtworzyl cos z Twojej piwniczki Wink musze wykonac rozpoznanie i ja namierzyc Big Grin

To będziesz miał spory problem bo Bartoszek to flaszki ma pokitrane po całej Polsce i nikt nie wie gdzie. :twisted: :mrgreen:
a otwiera tylko te co może kupić w sklepie osiedlowym (mleko , jogurt itp). Big Grin

Hehe niektore Wiem gdzie ma.a reszte to poprosze Konrad zeby mi zrobil rozpoznanie i namierzyl wszystkie sztuki Big Grin Wink
Zmieniłem zdanie.. uchodzców z Irlandii nie wpuszczamy w maju na spotkanie.. mają wilczy bilet :mrgreen:
surykatka napisał(a):Zmieniłem zdanie.. uchodzców z Irlandii nie wpuszczamy w maju na spotkanie.. mają wilczy bilet :mrgreen:

Hehe :lol: :lol:
Nie ukryjecie sie przedemna,znajde Was i bedziecie na mnie skazani :mrgreen: Wink Wink
Jesteśmy bez szans Wink
surykatka napisał(a):Jesteśmy bez szans Wink
Piter Bartoszka upoimy i przećwiczymy wyciąganie informacji gdzie ma te buteleczki. Wmówimy mu że trzeba je wypić i papier damy do podpisania , że sam się zgodziłSmile
Zapowiada się fajna degustacja :lol:
Widzę że nic się nie zmieniło w tej Policji.. metody przesłuchań jak za dawnych czasów
surykatka napisał(a):Widzę że nic się nie zmieniło w tej Policji.. metody przesłuchań jak za dawnych czasów

Bartoszku zmieniło się kiedyś pili wódkę a teraz PE :lol: :lol: :lol: :lol:
..ale czemu moje PE Wink .. ale cóż skoro trzeba wspierać polską Policję
surykatka napisał(a):..ale czemu moje PE Wink .. ale cóż skoro trzeba wspierać polską Policję

A tam przecież wiesz, jakie mam podejście do niektórych butelek. PE Twoje są bezpieczne heheheh myślę że poradzimy sobie bez PE a zabawa będzie dobra Smile