The Taste of Whisky

Pełna wersja: [Notki] Surykatkowe notki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko!
Napijemy się oczywiście! Smile
Daniel. Ratuj Bartoszka bo jak nic wątroba mu siądzie od tego co pije .
Będziemy go mieli na sumieniu :twisted:
surykatka napisał(a):To dla tego Adamie iż cały czas czekam na zaległe sample z forum, kończyłem resztki w nadziei iż wreszcie dostanę sms-a z paczkomatu Sad
.

Dziś paczka poszła. Jest kilka sampli. Nic specjalnego ale do kielicha jak najbardziej Smile
konio23 napisał(a):Daniel. Ratuj Bartoszka bo jak nic wątroba mu siądzie od tego co pije .
Będziemy go mieli na sumieniu :twisted:

Bartoszek już nie do uratowania ... musiałby zmienić zawód :twisted: :twisted: Wiadomo jak to z lekarzami jest.

Bartoszku - czy wysłać Ci jakąś paczkę?
Najlepiej z lekarstwem na oczy bo mu łzami zachodzą jak w piwnicach patrzy na te PE.
Stąd problem bo nie widzi którego ma wziąć :mrgreen:
Cytat:Dziś paczka poszła. Jest kilka sampli. Nic specjalnego ale do kielicha jak najbardziej Smile


Morganku od ciebie idzie m.in. Laga.. jedna z moich ulubionych destylarnii

No tak, czekam na paczki od.. morganka, maltheda i cubusa.. więc trochę tego przybędzie Big Grin


Cytat:Bartoszek już nie do uratowania ... musiałby zmienić zawód :twisted: :twisted: Wiadomo jak to z lekarzami jest.

Bartoszku - czy wysłać Ci jakąś paczkę?

.. suchy prowiant się przyda :mrgreen: .. ale masz rację, doktory to stracone pokolenie dla tego Kraju Wink


Cytat:Najlepiej z lekarstwem na oczy bo mu łzami zachodzą jak w piwnicach patrzy na te PE.
Stąd problem bo nie widzi którego ma wziąć :mrgreen:

.. Adamie butle PE już są po części w domku, reszta już prawie w całości rozplanowana.. bardziej boję się o akceptację ze strony forum, bo jak otworzę to trzeba by resztę rozsamplować.. w końcu 0,7l z gwinta za ponad 2 tysie.. aż serce się kroi :mrgreen: a nie wspomnę iż komplet butelek dla forumowiczów szykowałem

.. kropelki do oczu zawsze się Adamie przydadzą.. MOŻE FAKTYCZNIE WZROK MI SIĘ WOSTRZY JAK BĘDĘ W TEJ PIWNICZCE PRZESIADYWAŁ.. i regularnie oczka zakraplał


Cytat:Siemanko!
Napijemy się oczywiście! Smile

a kolega Hazelburn też nie jest bez grzechu.. ma chyba dla mnie super zestawik do wysłania z ostatnich targów :?: Wink
U Bartoszka faktycznie sucho bo dostało się każdemu kto Bartoszkowi się przypomniał Big Grin
A co do PE ?
Raz się żyje , kilka razy pije
Jak będziesz miał problem z wypiciem PE to daj znać. W tym tygodniu Limburg to nie ale później to nie widzę problemu.
Paru chętnych by się znalazło Big Grin
W weekend to wy PE pewnie pochlejecie w Limburgu :twisted: ... Sad beze mnie niestety
A paczek faktycznie sporo zaległych do mnie nie dotarło Sad
surykatka napisał(a):A paczek faktycznie sporo zaległych do mnie nie dotarło Sad

Ja już dawno uprzedzałem, że wysyłka pod koniec kwietnia/poczatek maja. Udało się rozlac szybciej niz myslałem to jest szansa, że wysyłka już na dniach. Mam jednak lekką niechęć do pakowania 250 sampli :lol:
surykatka napisał(a):W weekend to wy PE pewnie pochlejecie w Limburgu

Pod warunkiem,że nie wykupiłeś wszystkiego :twisted:
ale jeśli znajdzie choć jeden to z wielką przyjemnością Big Grin a może i cała się znajdzie ?