The Taste of Whisky

Pełna wersja: [Notki] Surykatkowe notki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
.. ajaj, poruszyłeś cubusie temat samplowy, ja się właśnie szykuję i czaję żeby z nienacka zaatakować z samplingiem, a ty już przewidziałeś iż to nastąpi Sad
surykatka napisał(a):.. ajaj, poruszyłeś cubusie temat samplowy, ja się właśnie szykuję i czaję żeby z nienacka zaatakować z samplingiem, a ty już przewidziałeś iż to nastąpi Sad

Nie za duzo tch samplingow ... nie da rady wszystkiego rpobowac Sad
Cytat:Nie za duzo tch samplingow ... nie da rady wszystkiego rpobowac Sad

Na wniosek Admina do odwołania zablokowuję swoje samplingi.. proszę dać znać szanowna Administracjo Forum kiedy znów możemy ruszyć pełną parą Wink
Ja zawsze na poważnie, a CIebie jak zwykle żarty się trzymają Tongue

I tak nie spróbuję wszystkiego.... dawaj co masz na ruszt, pomyślimy z czym to się je i czy w ogóle
Słowo jest słowo.. znikam z forum Wink .. a przynajmniej w dziale sample..
Zakładam embargo na pewne destylarnie :mrgreen:
surykatka napisał(a):Słowo jest słowo.. znikam z forum Wink .. a przynajmniej w dziale sample Wink
OK, a więc.

surykatka napisał(a):Na wniosek Admina do odwołania zablokowuję swoje samplingi.. proszę dać znać szanowna Administracjo Forum kiedy znów możemy ruszyć pełną parą Wink
Odwołuję i daję znać, że możemy ruszać pełńą parą. TongueTongueTongueTongue
Tak już na poważnie.. Admin ma poniekąd rację, ja się na spokojnie przygotuję do samplingu.. a obecnie chyba tego jest zbyt dużo Wink
A moje obecne marzenia samplingowe zrealizuję.. w czerwcu :roll:
menran napisał(a):Wiedzialem ze bedziesz slawny Wink


:lol:


Uwielbiam zerkać w to forum w czase pracy!
surykatka napisał(a):Tak już na poważnie.. Admin ma poniekąd rację, ja się na spokojnie przygotuję do samplingu.. a obecnie chyba tego jest zbyt dużo Wink
A moje obecne marzenia samplingowe zrealizuję.. w czerwcu :roll:

To znaczy Bartoszku że to jest ten czas gdzie mam szukać kredytu na sample ? :lol:
surykatka napisał(a):Tak już na poważnie.. Admin ma poniekąd rację, ja się na spokojnie przygotuję do samplingu.. a obecnie chyba tego jest zbyt dużo Wink
tego jest tak dużo nieprzerwanie przynajmniej od początku roku :mrgreen: