The Taste of Whisky

Pełna wersja: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A co to za Tobermory? Wzbudziliście moją ciekawość Smile
1972 Green label.
Rzeczywiscie kiepska rzecz Wink. Ale jakby ktos samplowal Red label to sie pisze.
Wczoraj wieczorem dotarliśmy do Londka wiec dopiero dziś mogę napisać ze impreza była świetna i przeszła nasze najśmielsze oczekiwania Big Grin
Dziękujemy wam wszystkim za wspaniałą atmosferę jaka stworzyliście i możliwość poznania was live Wink
Ta pierwsza forumowa impreza ugruntowała nas w przekonaniu ze warto takie spotkania organizować wiec od razu myślimy nad forma i terminem następnego Wink

Chcieliśmy także z Żaneta podziękować za gościnę w Wawie. Big Grin To naprawdę bardzo milo i ciekawie spędzony czas ( choć bylo go jak zwykle stanowczo za mało).
Mamy też nadzieje spotkać się z wami na "Whisky Live" w październiku.


Daniel napisał(a):
snoop napisał(a):Wszystko co ze spotkania jest wspólne...nawet Tobermory Kamila Wink :lol:

E tam wspólne. Menran mówi, że nie dobra Wink jeden mniej przy degustacji.

Danielu to nie tak z tym Toberem Wink miał nieziemska konkurencje i tyle , ale żeby nie smakował Confusedhock: tego nie powiedziałem.
Tak, było zdecydowanie miło spotkać się z ludziskami na żywo, wcześniej kojarząc ich tylko z nicków na forum Wink Impreza w 100% udana, bo przebiegła w luźnej i wesołej atmosferze Smile
Menran zdrać jaka była konkurencja, bo dla mnie ten zielony, to raczej top.
Tomek napisał(a):Menran zdrać jaka była konkurencja, bo dla mnie ten zielony, to raczej top.
Zgadza się Tomku to jest top Wink ale tego dnia pobił go Family Casks 1961
Tu się nie dziwię bo Family Casks z lat 60-70 nawet zielonego toberka są wstanie przytłamsić Wink
Cubus, dodałem kilka Twoich zdjęć na FB
https://www.facebook.com/SmakWhisky?fref=ts

Niedługo postaram sie na bloga wrzucić artykuł podsumowujący spotkanie
Sendilkelm napisał(a):Cubus, dodałem kilka Twoich zdjęć na FB
https://www.facebook.com/SmakWhisky?fref=ts

Niedługo postaram sie na bloga wrzucić artykuł podsumowujący spotkanie

Fajnie Smile czekam z niecierpliwością na art.