The Taste of Whisky

Pełna wersja: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ja nie załatwiałem ale już się wstępnie rozglądam.
dwa mi się trafiły w oko:
Hampton by Hilton Warsaw Airport
Novotel Warszawa Airport
ale ja się nie znam na Warszawie. Widzę tylko, że blisko dość.
Myślałem wcześniej, żeby coś w samym centrum, żeby sobie trzeźwiejący spacer po stolicy zrobić ale chyba wole mieć blisko ze spotkania bo droga krętą być może Smile
Bliskość będzie najważniejsza. I żeby doba botelowa nie kończyła się zbyt szybko Smile
Kurcze 3 godziny mnie nie ma forum a tu takie nowinki. Bardzo fajna lokalizacja Panowie. Naprawdę wielki szacunek dla chłopaków, że tak sprawnie to wszystko załatwiają.

Teraz temat hotelu (motelu, hostelu). Fajnie by było, gdybyśmy zakwaterowali się w jednym hotelu, będzie łatwiej się odprowadzać :lol: Kamil miał jakiś motelik, do którego na festiwal miał rzut beretem. Ja z Hostelu36 też daleko nie miałem (10 minut spacerkiem), ale Kamil miał bliżej, może się pochwali gdzie, co i jak
Też te dwa między innymi oglądałem co cubus. Najbliżej to miałem podczas WWF, Tylko nazwy nie pamiętam Smile
K@mil napisał(a):Też te dwa między innymi oglądałem co cubus. Najbliżej to miałem podczas WWF, Tylko nazwy nie pamiętam Smile

Oj Kamil, na pewno sobie przypomnisz...skup się
Kamil..
malthead napisał(a):Kamil..
Skupia sie Wink
menran napisał(a):
malthead napisał(a):Kamil..
Skupia sie Wink

Może trzeba coś mu polać, bo na sucho to jednak ciężko się skupić :roll: Big Grin
chłopak ma dylemat, bo nie do końca wiadomo czy do tego HOTELU powinien zabierać żonę Big Grin
Jutro zerknę w historii na bookingu Wink
Dla żon ta miejscówka się nie nadaje :lol: Big Grin