The Taste of Whisky

Pełna wersja: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
menran napisał(a):
Neptune napisał(a):Czy ja wiem. 18 zapisanych osób - szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że będzie aż tyle. Już dogłębne spróbowanie 18 whisky w jeden wieczór będzie dobrym doświadczeniem. A jakby miało być ich np 25, to mogłoby być ciężko.
Dlatego ja biorę buteleczki Big Grin i może byc 50 osób .
Tak moi drodzy proponuje zabrać buteleczki na sample bo spróbować 18 czy 20 będzie ciężko cokolwiek zapamiętać .

Buteleczki to podstawa:-)
Jeszcze pomyślałem o jednej rzeczy:
W związku z tym, że z różnych względów szanse, że będę mógł uczestniczyć w spotkaniu oceniam na 10%, to czy byłaby możliwość żebym podrzucił swoją butelkę, a ochotnik (sic) mógłby porozlewać mi wasze do buteleczek i potem podesłaćSmile. Jeśli nie ma takiej możliwości (co jak najbardziej rozumiem, bo w końcu chodzi o to żeby się spotkać), to spoko. Dogadam się co do sampli z poszczególnymi osobami.
Tomek napisał(a):Jeszcze pomyślałem o jednej rzeczy:
W związku z tym, że z różnych względów szanse, że będę mógł uczestniczyć w spotkaniu oceniam na 10%, to czy byłaby możliwość żebym podrzucił swoją butelkę, a ochotnik (sic) mógłby porozlewać mi wasze do buteleczek i potem podesłaćSmile. Jeśli nie ma takiej możliwości (co jak najbardziej rozumiem, bo w końcu chodzi o to żeby się spotkać), to spoko. Dogadam się co do sampli z poszczególnymi osobami.
Tomek myślę ze jak najbardziej takie coś da się załatwić , a video konferencja przez skype :lol:
Ten skape to dla mnie za dużo Wink. Niemniej będę się starał.
Tylko komu zaufać... kto będzie na tyle trzeźwy, że rozleje 20 butelek do sampli? Wink
Bartek napisał(a):Tylko komu zaufać... kto będzie na tyle trzeźwy, że rozleje 20 butelek do sampli? Wink

Trzeba to będzie zrobić na początku Wink
W sumie też myślałem o takim rozwiązaniu jakie zaproponował Tomek. Ja nie wiem czy uda mi się przybyć, ale butelkę w razie czego trzeba kupić Wink
Bartek napisał(a):Tylko komu zaufać... kto będzie na tyle trzeźwy, że rozleje 20 butelek do sampli? Wink
Tobie zaufamy Wink przecież nie pijesz mało.......... wiec nie wypijesz :lol:
Nie można być ciągle anonimowym więc proszę o wpisanie mnie na listę chętnych na kwietniowe spotkanie.Zapowiada się bardzo ciekawie.
konio23 napisał(a):Nie można być ciągle anonimowym więc proszę o wpisanie mnie na listę chętnych na kwietniowe spotkanie.Zapowiada się bardzo ciekawie.
No i świetnie Smile
No i widzisz Grzesku powoli nowych kolegow przybywa na spotkanie Wink