The Taste of Whisky

Pełna wersja: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panowie z bólem serca, ale muszę zrezygnować...
Powód - w imię zbliżającej się rocznicy, zostałem z zaskoczenia i trochę na siłę uszczęśliwiony przez moją Lubą... I tak oto, kiedy Wy będziecie delektować się owymi butelkami, ja będę przechadzał się paryskimi ulicami...
Wybaczcie, ale jakoś nie miałem serca, przypomnieć jej, że na ten weekend miałem już plany, o których ją informowałem (wcale nie tak dawno)...

Tak się tylko zastanawiam, czy byłoby możliwe powielić praktykę Tomka i stawić się na spotkaniu nie ciałem, a butelką?

Pozdrawiam
O kurcze, to jesteś w hardcorowej "kropce". Trudno, siła wyższa. Żebyś nie musiał robić dobrej miny do złej gry, i żeby te twoje "Je t'aime" nie wyszło przez zaciśnięte zęby piszę się na ochotnika do zebrania sampla z każdej butli i rozdysponowania jednocześnie twojej - naturalnie pomiędzy wszystkich Wink

Skoro już Paryż, to przynajmniej odwiedź - tak na pocieszenie - ten adres:

20 rue d'Anjou
75 008 Paris


Pozdrawiam,
M.
No to kalais84 rzeczywiście jesteś w kropce :roll:

malthead dobrze prawi, LMDW w takiej sytuacji to obowiązkowy punkt "zwiedzania" Wink
Kalais żona trochę się nie popisała :/ no ale cóż, nie wszystkie kobiety muszą rozumieć naszą pasję.
Malthead świetnie Smile jesteś odpowiedzialny za drugą butelkę, która dojedzie na spotkanie bez właściciela. Dogadajcie proszę tylko formę przekazania whisky oraz butelek na sample.

Przy okazji Panie i Panowie przypominam, że dziś mamy 03.04.2015 - ostatni dzień przyjmowania deklaracji/zgłoszeń/przelewów za catering podczas spotkania.
Jeżeli ktoś do tej pory tego nie zrobił, bo zapomniał lub inne zdarzenie losowe mu nie pozwoliło proszę o przelew w dniu dzisiejszym i info na priv. Restauracja tego dnia jest tylko dla nas, ale zamówienie innych posiłków niż te zaproponowane w menu poniżej nie jest możliwe. Gdyby ktoś kompletnie zrezygnował z cateringu również proszę o konkretną deklarację. Brak info do końca dzisiejszego dnia jest równoznaczne z rezygnacją.

Menu
Bartek napisał(a):I posiłek (godz. 16.00)
Żurek z jajkiem i kiełbasą
Pierś caprese z pomidorem, mozzarellą, ziemniakami puree z żółtą fasolką

II posiłek (godz. 20.00)
Pierogi z mięsem 6 szt/os

Przekąski zimne
Tortille z kurczakiem, z łososiem i wegetariańskie

Napoje
Herbata/kawa/woda mineralna

Koszt powyższego menu: 76 zł/os*

*Koszt jednostkowy wyliczony na podstawie symulacji dla 22 osób. W przypadku zmiany ilości gości cena może minimalnie ulec zmianie.
W cenę również jest wliczony serwis i obsługa do godziny 23.00.

Tytuł przelewu: Spotkanie Forumowe 2015- Login
Nr konta: 06 1140 2004 0000 3902 5410 0626
O kurde ale klops . A zawsze dziewczyny to nam mówią " znowu mnie nie sluchałeś " Smile
Ogłoszenia duszpasterskie:

1) Pomimo, że Prima Aprilis był tydzień temu zmianie z powodów niezależnych od nas oraz właściciela lokalu uległa lokalizacja naszej imprezy. Zamiast w Bristol Club spotkamy się w Bristol Lunch (budynek ten sam, ale poziom parter www.bristollunch.pl). Zarządca budynku przy Marynarskiej, nie zważając na wcześniejsze rezerwacje lokalu postanowił przeprowadzić remont antresoli, na której znajduje się Bristol Club. Dla nas nie zmienia się nic, Bristol Lunch utrzymany jest w przyjemnym klimacie i nie powinno to w żaden sposób wpłynąć na jakość naszego spotkania.

2) Bristol Lunch zamykany jest dla osób postronnych o godz. 14:45, następnie przejdzie szybką metamorfozę i od 15.00 możecie przybywać Smile Proponuję zasiąść wspólnie do stołu najpóźniej o godz. 16.
Jak adres ten sam, to wszystko pasuje Smile
i tak będzie zajebi..... to o 15 tej trzeba koniecznie być , poźniej szybko jeść i otwierać buteleczki Smile
Dobrze, że jednak parter, bo unikniemy schodzenia ze schodów Wink co z uwagi na liczbę otwartych/wypitych butelek, mogłoby zakończyć się różnie Big Grin
Kolejnym niewątpliwym plusem jest bliskość łazienki Smile