The Taste of Whisky

Pełna wersja: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Te butelki wyglądają całkiem ok! Jako że sam nie miałem pomysłu na spotkaniowy 'bilet', bardzo chętnie wybrałbym jedną z powyższej listy. Więc jakby ktoś się zbierał, można na mnie liczyć że się dorzucę na przesyłkę i jedną pozycję bym wziąłSmile
To fajnie i jest już nas dwóch Smile poczekamy jeszcze trochę to może ktoś jeszcze będzie miał ochotę się podczepić.
franek napisał(a):
Neptune napisał(a):Jak ktoś ma kontakty w Rzeszy i jeszcze nie wybrał sobie butelki na kwietniowe spotkanie, to mogę podpowiedzieć:
http://www.whiskybase.com/whisky/63924/ledaig-2004-sv
Młoda IB, sprawdzony bottler i dziwnie wysoka ocena na wb.
I dwie najwyższe oceny od juniorów, którzy ocenili... tylko tą butelkę...
Zwróciłem na to uwagę, jednak i tak zostaje jeszcze 6 osób. I wszystkie w okolicy 90.
Pomysł wspólnego zakupu fajny. Też zerknę na te propozycje.
morganku podrzuć link do sklepu, bo nie widzę Wink
Ledaig już wykupiony i zniknął link do sklepu na WB
surykatka napisał(a):morganku podrzuć link do sklepu, bo nie widzę Wink
proszę Bartoszku

http://www.thewhiskycask.de/

snoop napisał(a):Ledaig już wykupiony i zniknął link do sklepu na WB

Racja , pewnie ktoś zasugerował się ocenami na WB i kupił wszystkie hehe
no tak morganku sklep znany, jakbyście robili zakupy dajcie znać to może się podłączę
dziś siedzę w Kraku, w czwartek również, sample twoje i pilokilerka leżą u Mamy Wink
Jutro na spokojnie przejrzę ofertę sklepu, może i ja się dołącze do zakupów. Choć nie ukrywam, że ciężko mi będzie zjawić się 10 kwietnia na spotkaniu Sad
surykatka napisał(a):no tak morganku sklep znany, jakbyście robili zakupy dajcie znać to może się podłączę
dziś siedzę w Kraku, w czwartek również, sample twoje i pilokilerka leżą u Mamy Wink

Dam znać jak zbierze się ekipa Bartoszku . A jak tylko się wyrobię w czwartek to podjadę dokonać wymiany Smile
Dajcie znać, czy robicie te wspólne zakupy. Może też się podłączę.