The Taste of Whisky

Pełna wersja: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Prosimy również dyrekcję, aby podzieliła się z nami butelkami, które przyniesie. Smile
Neptune napisał(a):Prosimy również dyrekcję, aby podzieliła się z nami butelkami, które przyniesie. Smile

oj tak , koniecznie Smile
"Dyrekcja" jeszcze butelek nie posiada Sad. Wszystko rozstrzygnie sie 20 marca w Londku na walnym zgromadzeniu Adminow i Modow.
mariusz123 napisał(a):Szanowna Dyrekcjo,
czy na spotkaniu mogą pojawić się osoby niezarejestrowane na forum?
Oczywiście z butelkami Wink

Widzę, że nikt jeszcze nie odpisał.

Mariusz, bez urazy - ale widzę kilka problemów.
1. To spotkanie jest niejako pierwszym forumowym, traktujemy je jako integracyjne i zapoznawcze. Nie jest to de facto otwarta degustacja tylko "spotkanie forumowe"
2. I tak jest już dużo osób, wraz z nowymi butelkami zmniejsza się ilość drama na osobę - przy 35 osobach jest to dokładnie 20ml ... a wiadomo, że przy nalewanu różnie jest i przy 20 osobach już może wyjść cała butelka. Nie chcemy aby była sytuacja, że ktoś się nie napije którejś z whisky, bo się za dużo nalało.
3. Jeśli ktoś nie chce uczestniczyć w życiu forum, to czemu miałby uczestniczyć w spotkaniach? Tym bardziej, że przewidujemy niespodziankę dla forumowiczów
menran napisał(a):"Dyrekcja" jeszcze butelek nie posiada Sad. Wszystko rozstrzygnie sie 20 marca w Londku na walnym zgromadzeniu Adminow i Modow.

Ja posiadam Tongue
No to zapodawaj co tam chowasz Big Grin
Sendilkelm napisał(a):
menran napisał(a):"Dyrekcja" jeszcze butelek nie posiada Sad. Wszystko rozstrzygnie sie 20 marca w Londku na walnym zgromadzeniu Adminow i Modow.

Ja posiadam Tongue

Chwal się Wink
10.4 sie dowiecie
Rzutem na taśmę zdecydowałem się wziąć udział w spotkaniu. Tak więc proszę Administrację o wpisanie mnie na listę. Na spotkaniu pojawię się z następującą butelką:
http://www.whiskybase.com/whisky/55392/ ... e-1999-mos

Tak więc do zobaczenia 10.04 Smile
Sebastian_ka odnotowałem Smile podjąłeś najlepszą decyzję z możliwych.
Zgodnie z zapowiedziami zgłoszenia na imprezę zostają zawieszone, spodziewajcie się niedługo informacji o lokalizacji.
Będzie nas w sumie 21 osób, to chyba całkiem niezły wynik jak na pierwsze spotkanie forumowe, już się nie mogę doczekać Big Grin