The Taste of Whisky

Pełna wersja: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja też się podepnę chętnie.
To prosze pisac mi na priv pozycje które Was interesują. Zrobimy listę i pomyslę jak to ogarnąć Smile
postaram się przejrzeć dzisiaj wieczorem.
Zeby nie zaśmiecać tego tematu zrobię inny temat dotyczący zakupów wspónych.
Jakos nie przybywa chętnych na spotkanie . Sami starzy bywalcy forum , gdzie są nowi forumowicze?
Nie chcecie się integrować ? Pogadać ?
Napić IB ?
Na horyzoncie widzę 3 nowych forumowiczów Wink daj im czas...
menran napisał(a):Jakos nie przybywa chętnych na spotkanie . Sami starzy bywalcy forum , gdzie są nowi forumowicze?
Nie chcecie się integrować ? Pogadać ?
Napić IB ?
Ja chętnie bym się zintegrował i napił ale mam wesele syna. Może następnym razem.
Bartek napisał(a):Na horyzoncie widzę 3 nowych forumowiczów Wink daj im czas...
Malo zostało Wink Tylko trzech ?
Czy ja wiem. 18 zapisanych osób - szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że będzie aż tyle. Już dogłębne spróbowanie 18 whisky w jeden wieczór będzie dobrym doświadczeniem. A jakby miało być ich np 25, to mogłoby być ciężko.
Neptune napisał(a):Czy ja wiem. 18 zapisanych osób - szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że będzie aż tyle. Już dogłębne spróbowanie 18 whisky w jeden wieczór będzie dobrym doświadczeniem. A jakby miało być ich np 25, to mogłoby być ciężko.
Dlatego ja biorę buteleczki Big Grin i może byc 50 osób .
Tak moi drodzy proponuje zabrać buteleczki na sample bo spróbować 18 czy 20 będzie ciężko cokolwiek zapamiętać .