The Taste of Whisky

Pełna wersja: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
snoop napisał(a):
cubus napisał(a):udalo się nabyć więc dopiszcie mi butle w pierwszym poście proszę: Imperial: http://www.whiskybase.com/whisky/62497/imperial-1995-sv

No i jak tu odpuścić takie spotkanie, no jak? :roll: Fajnie że ten Imperial się pojawi, bo pewnie kilka osób miało chęć go spróbować Wink


Spotkanie z jednej a z drugiej giełda sampli! Torbami będą je wynosić Smile
Przypominam, że zapisy trwają do 22.02 włącznie (tak to już najbliższa niedziela Big Grin). Po tym terminie nie gwarantujemy miejsca na imprezie dlatego osoby, które nie są zdecydowane prosimy o w miarę szybką deklarację. Od jutra zaczynam wrzucać zdjęcia głównych bohaterek :twisted: :twisted:
cieszę się, że są chętni na imperiala Smile oby dotarł szybko i bezpiecznie.

Ja już sam nie wiem jak się zabiorę w jedną i drugą stronę z tym wszystkim Smile

jeszcze takie pytanie organizacyjne bo to moje pierwsze spotkanie whiskowe...
co ze sobą zabrać ? szkło? wodę? pipetkę? (rozcieńczamy?) czy coś z tego będzie zapewnione przez organizatorów, administratorów? Smile Może gdzieś było pisane ale jeśli tak to przeoczyłem.
cubus napisał(a):jeszcze takie pytanie organizacyjne bo to moje pierwsze spotkanie whiskowe...
co ze sobą zabrać ? szkło? wodę? pipetkę? (rozcieńczamy?) czy coś z tego będzie zapewnione przez organizatorów, administratorów? Smile Może gdzieś było pisane ale jeśli tak to przeoczyłem.

Cubus nawet jeżeli było, to nie zaszkodzi przypomnieć:

Szkło - w rozumieniu butelki na sample jak najbardziej brać, jeżeli natomiast chodziło Ci o kieliszek to będą oczywiście zapewnione. Chyba, że masz swój ulubiony, z któego whisky najlepiej Ci smakuje i nie wypijesz z innego - wtedy też brać :mrgreen:

Woda i pipety - będą zapewnione, ze 2-3 szt. pipet powinny nam wystarczyć. Jeżeli jednak ktoś chce mieć swoją ulubioną pipetę to jak wyżej z kieliszkiem Wink

Uczestnikom pozostaje zabrać ze sobą butelkę (część z Was wyręczę osobiście) oraz garść lub nawet dwie dobrego humoru, choć tego na pewno nie zabraknie.
Chodziło mi o kieliszek właśnie. Przepraszam za brak precyzji Smile Dzięki za informację!
A tak swoją drogą, to do Wawy najlepiej chyba helikopterem Big Grin Zamknięte mosty, górnicy i rolnicy na drogach Big Grin Da się tam jakoś poruszać autem? Smile
Bedziemy po lewej stronie Wisly wiec most nam niepotrzebny, a gornicy/rolnicy/pielegniarki/kioskarze oraz inne zwiazki do kwietnia pewnie wywalcza to o co walcza..
Z tym, że jeśli chodzi o kieliszki, to będą zapewnione po 1 na osobę, więc jednak warto wziać dodatkowe. Z mojego doświadczenia wynika, że warto mieć 3-4, takie minimum absolutne to 2. A takie minimum degustatora to 3 Smile
Sendilkelm napisał(a):Z tym, że jeśli chodzi o kieliszki, to będą zapewnione po 1 na osobę, więc jednak warto wziać dodatkowe. Z mojego doświadczenia wynika, że warto mieć 3-4, takie minimum absolutne to 2. A takie minimum degustatora to 3 Smile

muszę kupić większą walizkę Big Grin
Szanowna Dyrekcjo,
czy na spotkaniu mogą pojawić się osoby niezarejestrowane na forum?
Oczywiście z butelkami Wink