The Taste of Whisky

Pełna wersja: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bartek napisał(a):Kolejnym niewątpliwym plusem jest bliskość łazienki Smile

To aż tak planujemy się stoczyć Confusedhock: zaczynam się bać Big Grin
Bartek napisał(a):Kolejnym niewątpliwym plusem jest bliskość łazienki Smile

:lol: :lol: :lol:
Lepiej trenujcie przed piątkiem Big Grin :lol:
Przez pierwszą godzinę, to pewnie będzie targ wymiany zaległych sampli Big Grin
K@mil napisał(a):Lepiej trenujcie przed piątkiem Big Grin :lol:

Ja ponad miesiąc z whisky nie trenowałem (nie mogłem), więc będzie ciężko, kondycja na poziomie zerowym :? Wczoraj pierwszy raz od ponad miesiąca nalałem sobie mocniejszego alkoholu Confusedhock:
I widzę trzyma do teraz ---> Confusedhock:
Big Grin
Snoop spokojnie Wink nie spotykamy się na zawody picia na czas. Pamiętaj o szkle na sampelki, to będzie przede wszystkim okazja do pogadania w większym gronie i wymiany spostrzeżeń. Miły, piątkowy wieczór przy mam nadzieje niezłej whisky Big Grin
Spokojnie szkło na sampelki będzie Wink Oprócz tych, które miał dostarczyć Tomek, przygotowałem jeszcze trochę buteleczek Wink
ehhh ja trenuje antybiotyk Sad Kończę go jutro więc mam nadzieję, że w piątek odżyję i coś się zdegustować uda. Buteleczek zabiorę dużo ze sobą bo jak będę miał takie czucie w nosie jak teraz to możecie mi lać loch lomondy same i będe zachwcony Big Grin
snoop napisał(a):Spokojnie szkło na sampelki będzie Wink Oprócz tych, które miał dostarczyć Tomek, przygotowałem jeszcze trochę buteleczek Wink

Ale Tomka nie będzie....
Komuś je wysyłał chyba. Bartek?