The Taste of Whisky

Pełna wersja: 1. Spotkanie Forum SmakWhisky 10.04.2015 - Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pamiętajcie o jeszcze jednej bardzo ważnej rzeczy: jutro 10 kwietnie czyli "rocznica"
Weźcie pod uwagę godzinę zapasu, bo może być tak że Jarek i Szalony Antonio pokrzyżują plany naszym samochodom, autobusom, tramwajom itp
snoop napisał(a):Pamiętajcie o jeszcze jednej bardzo ważnej rzeczy: jutro 10 kwietnie czyli "rocznica"
Weźcie pod uwagę godzinę zapasu, bo może być tak że Jarek i Szalony Antonio pokrzyżują plany naszym samochodom, autobusom, tramwajom itp

Oby nie, bo ja przed mam jeszcze na ostatnią chwilę kilka spraw do załatwienia.
Też bym nie chciał ale sami wiecie jak bywa :roll:
pakowanie od nowa. Karton nie mieści się do walizki. Urwał nać! :lol:
snoop napisał(a):Pamiętajcie o jeszcze jednej bardzo ważnej rzeczy: jutro 10 kwietnie czyli "rocznica"
Weźcie pod uwagę godzinę zapasu, bo może być tak że Jarek i Szalony Antonio pokrzyżują plany naszym samochodom, autobusom, tramwajom itp
Cholera. Akurat o 14 ruszają z pl. Trzech Krzyży i zablokują mi tramwaj. :evil:
Chyba trzeba jechać autobusem jakimiś objazdami.
cubus napisał(a):pakowanie od nowa. Karton nie mieści się do walizki. Urwał nać! :lol:

Hmmm, użyj WinZip albo WinRar :lol:
snoop napisał(a):
cubus napisał(a):pakowanie od nowa. Karton nie mieści się do walizki. Urwał nać! :lol:

Hmmm, użyj WinZip albo WinRar :lol:

zrobiłem repack Big Grin ledwo ciuchy wlazły do walizki. Macie szczęście! nie przyjdę nago :lol:
cubus napisał(a):pakowanie od nowa. Karton nie mieści się do walizki. Urwał nać! :lol:

przepakuj do reklamówek z biedronki :lol: :lol: :lol:
po co Ci ciuchy?
Sendilkelm napisał(a):po co Ci ciuchy?

żebyście się nie porzygali :lol: