The Taste of Whisky

Pełna wersja: Warsaw Whisky Fest 2014 25-26 października
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Bartek napisał(a):Wyjdzie w praniu Wink Ardbega Ten nie będę zlewał do buteleczki, ale jak będzie coś ciekawego a mój stan upojenia już nie pozwoli na to aby odpowiednio korzystać z degustacji na miejscu pozwolę sobie na odlanie "na potem". Mam nadzieję, że nie zostanie to źle odebrane...

Jak już się okazało nie będziesz sam, więc czym się przejmować. A zresztą może Twój "stan upojenia" będzie taki, że to, jak ktoś to odbierze będziesz miał w...nosie Wink
Może Was zainteresuje:
http://hostel36.pl/

Cudów tam nie ma i w grę wchodzą tylko pokoje Deluxe (bo posiadają własną łazienkę), ale za to na festiwal jest przysłowiowy "rzut beretem" - wg Google 1,6 km
Ja mam metę na Wołoskiej w MSWIA Smile Jakby ktoś chciał... jeszcze nie wynajętą, ale planujemy wziąć taką z kanapą do spania Tongue Niedaleko Festiwalu
Sendilkelm napisał(a):Ja mam metę na Wołoskiej w MSWIA Smile Jakby ktoś chciał... jeszcze nie wynajętą, ale planujemy wziąć taką z kanapą do spania Tongue Niedaleko Festiwalu

Tongue
Sendilkelm napisał(a):Ja mam metę na Wołoskiej w MSWIA Smile Jakby ktoś chciał... jeszcze nie wynajętą, ale planujemy wziąć taką z kanapą do spania Tongue Niedaleko Festiwalu

Będziemy Ci w razie potrzeby donosić sample, żebyś był dobrze znieczulony w najcięższych chwilach Wink
Rafał, żonie większa ilość mężczyzn na sali porodowej nie będzie przeszkadzać? Wink
Rozumiem, że wybór szpitala to nie jest przypadek haha
Na sali poporodowej, na porodowej chyba ciężko metę zrobićTongue

No jasne, że nie jest to przypadek Smile Jakoś muszę doczłapać do "domu" Smile
Można rzec: tam dom Twój, gdzie whisky Twoja Big Grin
Również zamierzam zameldować się na festiwalu ... byłem w Jastrzebiej Górze, ale widze ze w WWa zamierza podnieść poziom... zobaczymy Smile
Ring napisał(a):Również zamierzam zameldować się na festiwalu ... byłem w Jastrzebiej Górze, ale widze ze w WWa zamierza podnieść poziom... zobaczymy Smile

Widać, że jest to jakoś bardziej profesjonalnie przygotowywane niż w Jastrzębiej. Tam chyba 10 przed nie wiadomo było do końca co będzie na Master Class. Jak będzie w Warszawie zobaczymy już niedługo
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34