The Taste of Whisky

Pełna wersja: Warsaw Whisky Fest 2014 25-26 października
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Więc malthead wsiadaj w auto i przybywaj Wink
Kusicie, kusicie Panowie, aż boli. Wink
Problem u mnie to nie odległość (i jak widać(dzięki k@mil za info) nie miejscówka) tylko jak tu żonę w domu zostawić samą z dwójką dzieciaczków - w tym z jednym kilkudniowym?!

ehh, serce się kroi, tymbardziej jak pomyślę, że jeszcze nie miałem okazji oblać a tu była by 'z ludźmi po fachu" Big Grin
malthead napisał(a):...tylko jak tu żonę w domu zostawić samą z dwójką dzieciaczków - w tym z jednym kilkudniowym?!

Co się nie chwaliłeś? GRATULACJE Smile
To ja mam wyjście z tej sytuacji. Planuję takie spotkanko na Śląsku w Mikołowie i tam chciałbym zrobić degustację Smile Wtedy dasz radę przyjechać bo to raptem 15km od Katowic.
Hazelburn napisał(a):To ja mam wyjście z tej sytuacji. Planuję takie spotkanko na Śląsku w Mikołowie i tam chciałbym zrobić degustację Smile Wtedy dasz radę przyjechać bo to raptem 15km od Katowic.

O i kolejne spotkanie. Te ostatnie miesiące tosporo takich ciekawych spotkań się zapowiada. I oby było tak zawsze że człowiek nawet jak nie może to i mu zaraz coś innego zaoferują bliżej. Super.
malthead napisał(a):Kusicie, kusicie Panowie, aż boli. Wink
Problem u mnie to nie odległość (i jak widać(dzięki k@mil za info) nie miejscówka) tylko jak tu żonę w domu zostawić samą z dwójką dzieciaczków - w tym z jednym kilkudniowym?!

ehh, serce się kroi, tymbardziej jak pomyślę, że jeszcze nie miałem okazji oblać a tu była by 'z ludźmi po fachu" Big Grin

No właśnie, gratulacje, pamiętałem, że Ty też podobnie Smile Wiadomo z jakiego względu... Smile
Dzięki Panowie za gratulacje.

A co do spotkania na Śląsku Hazelburn, to pamiętam, pamiętam. Rozmawialiśmy kiedyś przez telefon przy okazji moich zakupów - zostawiłem ci wtedy adres e-mail i czekam cierpliwie na informację. Wojtek Piecyk już też mi o tym wspominał a skoro w Mikołowie, to zakładam, że u niego.

Pozdrawiam
Ja też już jakiś czas temu rozmawiałem z Piecykiem i Danielem o spotkaniu,był już nawet wstępny termin,ale jakoś się potem temat rozmył
Gratki malt również dla Ciebie Wink Moja to już odchowana prawie, bo 4.5 miecha ma, także tatuś może wybyć Big Grin Smile
K@mil napisał(a):Gratki malt również dla Ciebie Wink Moja to już odchowana prawie, bo 4.5 miecha ma, także tatuś może wybyć Big Grin Smile

Dzięki no i tobie też gratulacje. 4,5 miecha to w zasadzie jak przedwczoraj trochę. Szczęściaż z ciebie ale byćmoże ze mnie też!!

Jest minimalna szansa więc się jeszcze nie poddałem i walczę. :twisted:

Gdzie Was szukać/jak was spotkać jeżeli miało by mi się udać dotrzeć?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34