The Taste of Whisky

Pełna wersja: Warsaw Whisky Fest 2014 25-26 października
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
A tak z innej beczki: ktoś z przyjezdnych myślał już o jakimś noclegu? Macie jakieś upatrzone miejsca?
Też miałem o to pytać. Ja przybywam z kumplem i wstępnie rozglądaliśmy się za jakimiś hotelami na bookingu. Problem w tym, że w większości łoża małżeńskie Big Grin :lol:
Może faktycznie ktoś poleci w okolicy coś nie rujnującego już i tak napiętego budżetu Big Grin
K@mil napisał(a):Też miałem o to pytać. Ja przybywam z kumplem i wstępnie rozglądaliśmy się za jakimiś hotelami na bookingu. Problem w tym, że w większości łoża małżeńskie Big Grin :lol:
Może faktycznie ktoś poleci w okolicy coś nie rujnującego już i tak napiętego budżetu Big Grin
Nie spasujecie sie ? Big Grin
Kamil patrzył tam, gdzie były łoża w kształcie serca, więc ze spasowaniem się mogłoby być ciężko :lol:
Fajnie byłoby wziąć kilka pokoi w tym samym hotelu i przenieść tam degustację z festiwalu Wink
snoop napisał(a):Kamil patrzył tam, gdzie były łoża w kształcie serca, więc ze spasowaniem się mogłoby być ciężko :lol:
Fajnie byłoby wziąć kilka pokoi w tym samym hotelu i przenieść tam degustację z festiwalu Wink
Nie wpuszcza was , jak zobacza takie stado pjakow :lol:
menran napisał(a):
K@mil napisał(a):Też miałem o to pytać. Ja przybywam z kumplem i wstępnie rozglądaliśmy się za jakimiś hotelami na bookingu. Problem w tym, że w większości łoża małżeńskie Big Grin :lol:
Może faktycznie ktoś poleci w okolicy coś nie rujnującego już i tak napiętego budżetu Big Grin
Nie spasujecie sie ? Big Grin

Lipa, bo każdy chciałby spać tyłem do ściany :lol: Dla pewności Big Grin
menran napisał(a):
snoop napisał(a):Kamil patrzył tam, gdzie były łoża w kształcie serca, więc ze spasowaniem się mogłoby być ciężko :lol:
Fajnie byłoby wziąć kilka pokoi w tym samym hotelu i przenieść tam degustację z festiwalu Wink
Nie wpuszcza was , jak zobacza takie stado pjakow :lol:

Jak zobaczą jakie butelki niesiemy to nas raczej nie wypuszcza :lol:
W Hiltonie (Hampton by Hilton Warsaw Airport), na bogato. 200zł/2os ze śniadankiem Big Grin
K@mil napisał(a):W Hiltonie (Hampton by Hilton Warsaw Airport), na bogato. 200zł/2os ze śniadankiem Big Grin

Gorzej jak śniadanko przyniesie "Pani Basia", ta od Auriverdesa Big Grin
menran napisał(a):
Bartek napisał(a):Tak właśnie planuje zrobić Wink z tym, że chyba nie będzie to "kilka" a odrobinę więcej.
Nie opi....la Cie za wlewanie w buteleczki ?
Ja mam zamiar to zrobić na TWE WS , maja mieć 400 whisky . No wiadomo ze darmowo wszystko nie będzie dostepne.

Wyjdzie w praniu Wink Ardbega Ten nie będę zlewał do buteleczki, ale jak będzie coś ciekawego a mój stan upojenia już nie pozwoli na to aby odpowiednio korzystać z degustacji na miejscu pozwolę sobie na odlanie "na potem". Mam nadzieję, że nie zostanie to źle odebrane...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34