The Taste of Whisky

Pełna wersja: Warsaw Whisky Fest 2014 25-26 października
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
morgan82 napisał(a):Super .tylko pogratulowac. A flaszka sie zawsze przyda ;-)
Ps. A co to byl wogole za konkurs.

Nie flaszkę tylko wejsciówkę na Master Class Amruta dostałem Big Grin
Konkurs był na facebooku. Trzeba było udostępniać zdjęcie z ich profilu w profilach swoich znajomych i jak się okazało wygrałem pierwszy etap. Drugi trwa do piątku

K@mil ja u lekarza nie byłem 3 lata. Do tego stopnia że moja karta została wyniesiona do archiwum i musiałem wypełnić stos dokumentów żeby mi założyli nową. I akurat 5 dni przed festiwalem :evil: musiałem się rozłożyć.
Zdrówka Ci życzę
K@mil napisał(a):No i elegancko z tą podmianką Wink
Żeby było śmiesznie mnie coś rozkłada, gardło i gorączka, a z 1.5 roku chory nie byłem :| Big Grin
A co ta za chorowanie !! Brać leki , pomijac antybiotyki i widzimy sie na festiwalu heheh
To też dobrze Big Grin Właśnie spożywam herbatki wzmacniające z aronią, cytryną i sokiem z guminagód, czyli domową cytrynówką high ABV Big Grin Wytruję po prostu zarazę Smile
morgan82 napisał(a):
K@mil napisał(a):No i elegancko z tą podmianką Wink
Żeby było śmiesznie mnie coś rozkłada, gardło i gorączka, a z 1.5 roku chory nie byłem :| Big Grin
A co ta za chorowanie !! Brać leki , pomijac antybiotyki i widzimy sie na festiwalu heheh

U mnie się już bez antybiotyków nie dało :?
To mi pozostaje otworzyć piwko i wypić za wasze zdrowie ;-)
Ps. To za Ciebie Snoop wypije dwa ;-)
morgan82 napisał(a):To mi pozostaje otworzyć piwko i wypić za wasze zdrowie ;-)
Ps. To za Ciebie Snoop wypije dwa ;-)

Możesz nawet i 4, a co będę Ci żałował :lol:
Ale jak tam ogólnie, gorączka spadła? Angina to straszne cholerstwo.
Hazelburn napisał(a):Ale jak tam ogólnie, gorączka spadła? Angina to straszne cholerstwo.

Obecnie to rośnie, jak to wieczorem :| Czuje się jakby mnie walec przejechał :? Nawet nie mam chęci na LM
Snoop lecisz jutro rano do sklepu i zaopatrujesz się w następujące:

Czosnek
Miód
Pomarańcze
Cytryny

Robisz miksturę w następujący sposób: 2 cytryny, 1 pomarańcza - obierasz i blendujesz, dorzucasz ząbek albo nawet dwa wyciskanego czocha, słodzisz miodem wedle uznania dwie/trzy łyżeczki (jak siekniesz 4 to nic złego się nie stanie).
Pijesz ten przepyszny wywar minimum 3 razy dziennie i w weekend normalnie uczestniczysz w Festiwalu jak młody bóg Smile
Bartek napisał(a):Snoop lecisz jutro rano do sklepu i zaopatrujesz się w następujące:

Czosnek
Miód
Pomarańcze
Cytryny

Robisz miksturę w następujący sposób: Smile
Zalewasz wszystko maltem . Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34