The Taste of Whisky

Pełna wersja: Warsaw Whisky Fest 2014 25-26 października
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
U mnie się rypnęło Cry Ostra angina i gorączka powyżej 39 stopni. Dziś z pracy wzięła mnie karetka bo miałem 40 i zaczęło ciemnieć przed oczami. Dostałem mocne leki przeciwgorączkowe i antybiotyk. Postaram się wyleczyć na tyle, żeby chociaż przybyć a nie pić :roll:
Qrv@ akurat teraz :?
Oj oj oj co to się narobiło. To szybko wracaj d zdrowia , jest jeszcze kilka dni to miejmy nadzieję że staniesz na nogi.
Co za pech . To tak jak na święta ząb Cie rozboli i jeść nie można Sad
Nie no mam nadzieję, że do soboty się ogarnę, ale raczej nie będę degustował po antybiotykach Sad Najwyżej Wam potowarzyszę
Ale jaja. Zdrowia snoop, parę dni jest, więc na pewno się ogarniesz Wink
Malthead, jak widać światełko w tunelu, to elegancko Smile Możemy się zdzwonić, nr na PM.
Takie pytanko, nie leci ktoś może na Festiwal przez Bydgoszcz? Smile Mam w planach pociąg, ale może akurat ktoś śmiga przez mą wieś.
K@mil sprawdź sobie polskibus.com (połączenia dalekobieżne). Przejazd w jedną stronę to koszt ok. 30 zł. Podróż trwa ok. 4,5 h

U mnie z Katowic jest podobnie więc to była by dla mnie opcja. Jeszcze nie wiem na 100% czy mi się uda ale jest realna szansa. Byłbym tylko w sobotę od rozpoczęcia do +/- 18tej, pózniej powrót do moich kobiet(ek) Wink
Krótko trochę i żadnego Masterclass'a chyba bym nie zaliczył ale lepszy rydz jak nic. Na zapoznanie się z ekipą, kilka dramów i zapełnienie buteleczek wystarczy.

ogarniam, ogarniam ....
Kurde, totalnie zapomniałem o Polskim Busie. Dzięki malt Smile
I kombinuj kombinuj Wink
snoop zdrowiej. I weź ze sobą więcej buteleczek! Wink

Dasz radę
K@mil napisał(a):Kurde, totalnie zapomniałem o Polskim Busie. Dzięki malt Smile
I kombinuj kombinuj Wink

(malt)HEAD pracuje .... :evil:
malthead napisał(a):snoop zdrowiej. I weź ze sobą więcej buteleczek! Wink

Dasz radę

Na tyle, żeby przyjechać to na pewno się wykuruje, bo angina to nie dżuma Wink Ale biorę silne antybiotyki, więc z degustacji nici. Najwyżej będę polewał w buteleczki a degustacji dokonam jak wyzdrowieje Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34