The Taste of Whisky

Pełna wersja: Warsaw Whisky Fest 2014 25-26 października
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
No właśnie składnika-klucza brakowało w tym przepisie Big Grin
Bartek napisał(a):Snoop lecisz jutro rano do sklepu i zaopatrujesz się w następujące:

Czosnek
Miód
Pomarańcze
Cytryny

Robisz miksturę w następujący sposób: 2 cytryny, 1 pomarańcza - obierasz i blendujesz, dorzucasz ząbek albo nawet dwa wyciskanego czocha, słodzisz miodem wedle uznania dwie/trzy łyżeczki (jak siekniesz 4 to nic złego się nie stanie).
Pijesz ten przepyszny wywar minimum 3 razy dziennie i w weekend normalnie uczestniczysz w Festiwalu jak młody bóg Smile

menran napisał(a):Zalewasz wszystko maltem . Wink

Ale ta medycyna poszła do przodu Confusedhock: Kiedyś wystarczyła wódka z pieprzem :lol:
Zwykle piłem bez wkładki, ale powszechnie wiadomo, że whisky nie szkodzi więc warto spróbować Wink
menran napisał(a):
Bartek napisał(a):Snoop lecisz jutro rano do sklepu i zaopatrujesz się w następujące:

Czosnek
Miód
Pomarańcze
Cytryny

Robisz miksturę w następujący sposób: Smile
Zalewasz wszystko maltem . Wink

Pamiętać bezwzględnie należy o odpowiedniej desynfekcji! Tak więc zaleca się stosowanie maltów o mocy min. 55% Vol.!!
Big Grin
snoop napisał(a):
Bartek napisał(a):Snoop lecisz jutro rano do sklepu i zaopatrujesz się w następujące:

Czosnek
Miód
Pomarańcze
Cytryny

Robisz miksturę w następujący sposób: 2 cytryny, 1 pomarańcza - obierasz i blendujesz, dorzucasz ząbek albo nawet dwa wyciskanego czocha, słodzisz miodem wedle uznania dwie/trzy łyżeczki (jak siekniesz 4 to nic złego się nie stanie).
Pijesz ten przepyszny wywar minimum 3 razy dziennie i w weekend normalnie uczestniczysz w Festiwalu jak młody bóg Smile

menran napisał(a):Zalewasz wszystko maltem . Wink

Ale ta medycyna poszła do przodu Confusedhock: Kiedyś wystarczyła wódka z pieprzem :lol:


Wódka z pierzpem tylko na żołądek Smile angina temat poważniejszy ....
Ja się tylko modlę, żeby powonienia nie stracić.. i dbam o nozdrza najlepszymi rzeczami jakie mam - spray do nosa dla ciężarnych i matek karmiących Big Grin :lol:
Snoop, ożyłeś? Ja wczoraj z 10 herbat z wkładem i jest nieco lepiej. I nie, nie, bombki herbatami nie zbudowałem Big Grin
Kamil troche ożyłem ale co to za życie hehe. Najważniejsze że gorączka przeszła. Z degustacji i tak nici bo jade na antybiotykach. Teraz mi opryszczke na ustach wywalilo i wygladam jak Golota po walce z Levisem haha wiec Panowie: bez całowania Big Grin
I tak bym się nie dał, bo pewnie zarażam, także tylko delikatne uściski dłoni nam pozostają Big Grin Trudno.













:lol:
K@mil napisał(a):I tak bym się nie dał, bo pewnie zarażam, także tylko delikatne uściski dłoni nam pozostają Big Grin Trudno.
:lol:

:lol: :lol: :lol:
Przeslijcie mi na PW swoje numery telefonow pls. To sie jakos bedziemy lapac na festiwalu. Najlepiej wszyscy, ktorzy maja byc, bo mam gdzies niektore pozapisywane, ale chyba nie w telefonie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34