The Taste of Whisky

Pełna wersja: Warsaw Whisky Fest 2014 25-26 października
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Islay jak najbardziej tylko ciekawe co będzie w pakiecie Smile
Mi najbardziej pasuje Kavalan z prostej przyczyny : niestety jeszcze nic nie piłem od nich więc może to dobra okazja poznać jakieś wypusty i dowiedzieć się czegoś o destylarni.
no i w przypadku KAvalan , spotkanie ma prowadzić global ambasador
Przede wszystkim na co dzień raczej człowiek nie ma okazji spróbować kilku wersji Kavalana (w tym dymnej) i dlatego myślę nad tym MC
Cytat:Mi najbardziej pasuje Kavalan z prostej przyczyny : niestety jeszcze nic nie piłem

Jak byliśmy w Wa-wie to wyczailiśmy Kavalan Solistic razem z rozenkiem w barku Grzesia... i nie muszę pisać co było dalej Wink smaczniusi był... także myślę, że Kavalan to może być ciekawy kierunek
Dla osoby, która wcześnij nie piła ich wypustów, MC Kavalan jest pozycją obowiązkową Wink
Ja zdecydowałem się tylko na Glenfarclasa, drugą opcją był właśnie Kavalan ze względu na opcję dymną. Niestety inne wypusty ich piłem i dlatego zrezygnowałem.
Islay - ja wiem, mam mieszane uczucia Smile Wybrałbym Kavalana...
Sendilkelm napisał(a):Ja zdecydowałem się tylko na Glenfarclasa, drugą opcją był właśnie Kavalan

Ja gdybym w niedzielę nie wracał też wziąłbym Glenfarclasa. A tak w ogóle, to my tu gadu gadu a zapomniałem, że trzeba się wziąć za kupno biletu, bo czasu coraz mniej Confusedhock:
surykatka napisał(a):
Cytat:Mi najbardziej pasuje Kavalan z prostej przyczyny : niestety jeszcze nic nie piłem

Jak byliśmy w Wa-wie to wyczailiśmy Kavalan Solistic razem z rozenkiem w barku Grzesia... i nie muszę pisać co było dalej Wink smaczniusi był... także myślę, że Kavalan to może być ciekawy kierunek

I już teraz wiadomo dlaczego nie mam opisu tego kavalana na stronie... Wink
Cytat:I już teraz wiadomo dlaczego nie mam opisu tego kavalana na stronie... Wink

Oj tam.. oj tam Wink

Rozenek jak gdzieś wyczai ciekawa butlę, to jest bezwzględny. Pamiętam jak wtedy Grześ pochwalił mu się drogocennym sampelkiem, to oczywiście rozen go otworzył i podczas wąchania na podłogę chlupnął część- ale z drugiej strony pamiętna degustacja z płytek na podłodze u Grzesia utkwiła w pamięci :mrgreen:

Ale dzięki węszeniu rozenka napiłem się też Taliskera 25YO,Glenfarclasa 25YO i wspomnianego Kavalana Solistic.. wszystko za zgodą Grzesia oczywiście Wink
Bartoszek, o którym Soliscie od Kavalana piszesz Sherry Cask? Mi chyba tylko Fino porównywalnie do niego smakował.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34