The Taste of Whisky

Pełna wersja: Ardbeg
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Milady napisał(a):Troszkę Smile
Sporo też chwastów , trzeba by pomyśleć jak ten ogródek wypielić :lol:

Dział sampli! Wink
Wygląda zacnie ta butelka i opakowanie.
Cytat:Bartoszku co jak co ale na Twoje butelczyny zawsze znajdę miejsce Smile swoje dziady wywalę a Twoje przyjmę Big Grin
ps. bedzie miała fajna , dużą szafę na buty to już nie może nic mówić Smile

A tam gadzasz.. ja bym chętnie się napił w twoim towarzystwie tych jak to nazwałeś "dziadów"
Przekupiłeś żonkę szafką na buty.. spryciula z ciebie :twisted:
surykatka napisał(a):
Cytat:Bartoszku co jak co ale na Twoje butelczyny zawsze znajdę miejsce Smile swoje dziady wywalę a Twoje przyjmę Big Grin
ps. bedzie miała fajna , dużą szafę na buty to już nie może nic mówić Smile

A tam gadzasz.. ja bym chętnie się napił w twoim towarzystwie tych jak to nazwałeś "dziadów"
Przekupiłeś żonkę szafką na buty.. spryciula z ciebie :twisted:

No nie wiem czy spryciula, bo potem tą szafkę trzeba będzie zapełniać butami :lol: Te nie modne, tamte nie modne, te nie pasują do torebki a tamte nie pasują do nastroju :roll: Konrad na pewno przemyślałeś tą szafkę na buty? :lol:
To może jednak po tych wczorajszych samplach Konrad dostał "pomroczności jasnej" lub też jak kto woli "choroby filipińskiej" :mrgreen:
malthead napisał(a):
Milady napisał(a):Troszkę Smile
Sporo też chwastów , trzeba by pomyśleć jak ten ogródek wypielić :lol:

Dział sampli! Wink

Dział sampli dobra myśl , tylko trzeba zrobić selekcję naturalną Big Grin
Cytat:tylko trzeba zrobić selekcję naturalną Big Grin

zawsze do usług.. możemy pomóc w tej selekcji :mrgreen:
Po prostu zrobimy degustacje, każdy otwiera co chce Tongue
snoop napisał(a):
surykatka napisał(a):
Cytat:Bartoszku co jak co ale na Twoje butelczyny zawsze znajdę miejsce Smile swoje dziady wywalę a Twoje przyjmę Big Grin
ps. bedzie miała fajna , dużą szafę na buty to już nie może nic mówić Smile

A tam gadzasz.. ja bym chętnie się napił w twoim towarzystwie tych jak to nazwałeś "dziadów"
Przekupiłeś żonkę szafką na buty.. spryciula z ciebie :twisted:

No nie wiem czy spryciula, bo potem tą szafkę trzeba będzie zapełniać butami :lol: Te nie modne, tamte nie modne, te nie pasują do torebki a tamte nie pasują do nastroju :roll: Konrad na pewno przemyślałeś tą szafkę na buty? :lol:

snoop,
jak kobieta będzie miała szafę pełną butów, to ty możesz mieć piwnicę pełną whisky!
malthead tylko ktoś te buty musi kupować Wink Jak dasz kobiecie palec...to będzie chciała też szafę na nowe torebki...i nowe torebki do nowej szafy... potem nowe torebki do starych butów, nowe torebki do nowych butów, nowe buty do starych torebek i nowe buty do nowych torebek...człowieku nasza whisky do tego to mały pikuś :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44