The Taste of Whisky

Pełna wersja: IV Salon M&P 17 X 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Larky mógłbyś się zorientować czy Taketsuru 12 jest w tej wersji 0,18l (narazie zapytać bo liczę kasę i nie wiem czy na dużą starczy)? Chyba, że ktoś by chciał sampla to wezmę dużą.
ok, zobaczę
To jak się koledzy zakupy udały?
Tomek napisał(a):To jak się koledzy zakupy udały?
Na odpowiedz poczekamy do niedzieli , jak wytrzeźwieje Big Grin
Na miejscu biorą Smile
Taketsuru cała flaszka tylko, nie ma tego Kilchomana czarnego jednak dla Ciebie, ktoś to zwinął mimo mojej rezerwacji. Resztę opiszę wieczorem.
larky napisał(a):Taketsuru cała flaszka tylko, nie ma tego Kilchomana czarnego jednak dla Ciebie, ktoś to zwinął mimo mojej rezerwacji. Resztę opiszę wieczorem.

:/ Na tym Kilchomanie w sumie mi najbardziej zależało. NIe wiesz czy może w innych sklepach mają?

Jakby ktoś w poniedziałek jechał do innego z ich sklepów to jak będzie ten Kilchoman Loch Gorm to mi weźcie, please.
No niestety u nich go już nie kupimy bo to była ostatnia butelka, nie ma co dopytywać o inne sklepy bo mnie sprawdzano stany magazynowe na wszystkich sklepach i już go nie było. Ta sama sytuacja wczoraj była z Glendronach CS, jak byłem w jednym sklepie to stały 3 szt., nie kupiłem wczoraj to dzisiaj musiałem dygać do innego sklepu, trochę się dzisiaj najeździłem :/
Ok, oto lista tego co kupiłem na dzień dzisiejszy:

morgan82
- Glendronach 15 (cała)

piokiler (zaklepane, odbiór w poniedziałek w sklepie)
- Glendronach 21 (cała)
- Glendronach 15 (cała)
- Glendronach 12 (cała)
- Benriach 12 Sherry Wood (cała)

Tomek (tu jestem trochę zagubiony co miało być w całości dla Ciebie a co nie, zweryfikuj proszę)
- Glendronach 21 (cała)
- Kilchoman Machir Bay (cała)
-Glendronach Octarine (cała)
- Kilchoman Loch Gorm (brak)
- Springbank CS (cała)

Sampling????
- Glenglassaugh Revival
- Kilchoman Single Cask M&P
- Glendronach CS batch 2
- Benriach 17 Solstice (podobno ostatnia dostępna butelka)

Ja sobie kupiłem:
Glendronach 21
Yoichi 10 YO (do ew. samplowania)

Osoby biorące całe flaszki proszę o wpłaty bo troszkę się zarżnąłem, kiepski moment akurat Tongue
larky napisał(a):Ok, oto lista tego co kupiłem na dzień dzisiejszy:

Tomek (tu jestem trochę zagubiony co miało być w całości dla Ciebie a co nie, zweryfikuj proszę)
- Glendronach 21 (cała)
- Kilchoman Machir Bay (cała)
-Glendronach Octarine (cała)
- Springbank CS (cała)

Wszystkie całe dla mnie. Ewentualnie jakby ktoś chciał sampla to mogę odlać.

Te na sample też kupiłeś?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32