The Taste of Whisky

Pełna wersja: IV Salon M&P 17 X 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Promocja dobra. Byłbym zainteresowany samplami Springbanka 18 i Glendronacha CS. Może byłby ktoś zainteresowany rozsamplowaniem Hazelburna 12? Na BoW zbierał przychylne opinie jeśli pamiętam.
Parliamenta bym sobie całego zostawił. Pozostałe dwa mogę posamplować, przy czym tak po 400ml bym sobie zostawił.
To z samplami zróbmy tak jak zwykle. Jak do poniedziałku uda się zebrać butelki to będzie samplowanko. Dotychczasowe propozycje:
Glendronach Cask Strenght (Tomek ** [jeśli to nr 2], Neptune*, Larky*,menran*
Glendronach 18 YO (Tomek **, Larky*
Glendronach 21YO Parliament (Larky*
Kilchoman Single Cask M&P (Larky*,menran*
Yoichi 10 YO (Tomek*, Larky*
Yoichi 12 YO (Tomek*, Larky*,menran*
Springbank 18 (Tomek*, Neptune*, Larky*,menran*
Hazelburn 12 (Tomek*, Neptune*,
Kilchoman Machir Bay (Tomek*,
Benriach 17 Solstice (Tomek*
Glenglassaugh Revival (Tomek*
Glendronach Cask Strenght to batch 2 - jak na razie był w sklepie.
Tomek - Twojego Glendronach 21 będę miał jutro,Kilchomana Loch Gorm też, ściągną z innego sklepu.
Mam też Springbanka 12 CS dla Ciebie.
Nie ma niestety Longrow rundlets&kilderkins dla Sendilkelma
Dla siebie kupiłem całego Parliamenta oraz Yoichi (ewentualnie do rozsamplowania)

Co do reszty z tej długiej listy to z tego co pamiętam:

Glendronach 18 - jest
Kilchoman SC M&P - jest
Yoichi 12 - jest
Springbank 18 - nie pamiętam, jutro sprawdzę.
Hazelburn 12 - chyba widziałem
Kilchoman Machir Bay - jest
Benriach 17 Solstice - jest 1 w tym sklepie
Glenglassaugh Revival - nie wiem, nie interesowałem się, mogę jutro zobaczyć.

Ogólnie to nie będzie mnie stać żeby to wszystko kupić, niestety cienko ostatnio, były wydatki :/
Nie ma i nie da sie sciagnac z innego sklepu rozumiem? No dobra, to jeszcze pomysle dzis i jutro czy tam kiedsy jak bedziesz to sie zapytasz o inne, ktore mnie interesuja.
larky, a skąd w ogóle ta oferta rabatowa? jakieś kupony masz czy co ? Tongue
czy to ogólnie dostępna promocja w ich sklepach?
No własnie nie mam, mam tylko karteczki jakie leżały na stolikach podczas "Salonu" wczoraj z cenami, to co Wam zapodałem w linkach Big Grin
Myślę, że każdy może sobie podjechać i kupić do poniedziałku w cenie rabatowej o ile ten towar jest w sklepie i na liście z linku.
Moj kolega się zdziwil, że nie mają wielkich banerów z opisem -50% przed sklepami heheheh. No nie wiem czy oni na tym zarabiają ale patrząc chociażby na dostępne ilości trunków to nie sądzę aby potem się chcieli tłumaczyć z wielkiej akcji promocyjnej i zawiedzionych klientów przyciągniętych reklamą i odprawionych z kwitkiem bo w całej promocji były 4 butelki dostępne na Warszawę Big Grin. Przypomniał mi się Lidl i jego torebki od Wittchena co od razu ich w sklepach nie było a potem na Alledrogo wylądowały.
hmmm...mam niedaleko jeden z ich sklepów, może zaryzykuję Wink
szkoda, że tak kiepsko zeskanowałeś te karteczki Tongue
No co ty?! Przecież idealnie wszystko widać Big Grin
wiem ale chciałem wydrukować Tongue
zadzwonie do nich żebym na darmo nie jechał Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32