The Taste of Whisky

Pełna wersja: IV Salon M&P 17 X 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
larky napisał(a):Glendronach Cask Strenght to batch 2 - jak na razie był w sklepie.
Tomek - Twojego Glendronach 21 będę miał jutro,Kilchomana Loch Gorm też, ściągną z innego sklepu.
Mam też Springbanka 12 CS dla Ciebie.
Nie ma niestety Longrow rundlets&kilderkins dla Sendilkelma
Dla siebie kupiłem całego Parliamenta oraz Yoichi (ewentualnie do rozsamplowania)

Co do reszty z tej długiej listy to z tego co pamiętam:

Glendronach 18 - jest
Kilchoman SC M&P - jest
Yoichi 12 - jest
Springbank 18 - nie pamiętam, jutro sprawdzę.
Hazelburn 12 - chyba widziałem
Kilchoman Machir Bay - jest
Benriach 17 Solstice - jest 1 w tym sklepie
Glenglassaugh Revival - nie wiem, nie interesowałem się, mogę jutro zobaczyć.

Ogólnie to nie będzie mnie stać żeby to wszystko kupić, niestety cienko ostatnio, były wydatki :/

Mnie też na wszystko stać nie będzie. Fajnie gdyby się choć 3 butelki udało rozsamplować.
larky, jak by Ci się udało to ładnie zeskanować tak żebym mógł to wydrukować i chociaż troszkeczkę wyglądało jak ori to by było fajnie
jak możesz to wyślij m mi swój nr na priv
No niestety zeskanować to już nie mogę bo jestem w domu, nie przejmuj się tymi skanami, wynotuj sobie co chcesz i jedź kupuj Smile Ja z kolegą pojechałem co wcale nie był na tym salonie to więcej wydał ode mnie heheheh, chyba ponad 600 PLN wywalił.
dzwoniłem do nich i muszę mieć te ulotki, inaczej nie przejdzie....
Kurde, jakbym wiedział to bym po 20 szt wziął, całe stosy się walały Smile Jak coś chcesz to mów, kupię jutro.
Hej Larky jak bzm Ci przeslal kase na konto to bys mi kupil z 3 butelki
Dzięki Larki za info o tej promocji.
Ja miałem na razie przystopować z wydatkami na single,ale niechcący zobaczyłem co tu się dzieje, więc pomyślałem sobie,że wydrukuję te kupony, równo wytnę i spróbuję za nie coś kupić. Jakby by nie wyszło to trudno, tak w sumie miało być jak planowałem, jakby wyszło no to niestety trzeba głębiej do kieszeni sięgnąć. Najbliższy od mojej pracy M&P jest na Pańskiej, więc się dziś udałem, sympatyczny sprzedawca potwierdził,że kupony te jak najbardziej trzeba wykorzystać, no i nie było wyjścia 3 butelki trzeba było kupićSmile))
Co fajnego wziales?
Tomek napisał(a):Co fajnego wziales?

W związku z tym,że budżet był bardzo ograniczony padło na Springbank CS, Glendronach CS i Parliament Smile
Widzę że wszyscy podobnie Smile Springbanka wziąłeś 55,1% czy 53,1%?

Przed takimi promocjami należy ostrzegać. Zrobić trzeba jakiś dział "Nie wchodź tu bo wydasz kilka stów, których nie planowałeś"
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32