The Taste of Whisky

Pełna wersja: IV Salon M&P 17 X 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
larky napisał(a):no to za rok to już chyba na tym V salonie M&P się spotkamy , co? Tongue

Za rok, to większość z nas nie będzie miała czego tam szukać Tongue A i promocyjne butelki pewnie będziemy brać po 1 sztuce dla gości, a nie dla siebie Smile Chyba, że zaczną sprzedawać jakieś rarytasy,
Bez przesady, nie wszyscy są kolekcjonerami. Ja takiego Glendronacha 21 czy coś tam innego chętnie ogarnę w takiej cenie ponownie do tzw "daily dram" Big Grin
Zależy o jakich kolekcjonerach myślisz Smile Próbowanie nowych smaków jest swego rodzaju kolekcjonerstwem nut smakowych i zapachowych w swojej głowie Smile Można powiedzieć, że każdy z nas kolekcjonuje smaki i zapachy już spróbowanych edycji.
Daily dram.... Szkoda, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.
dla mnie była super promocja, fajne butelki do picia na wieczór( dla początkującego gracza w sam raz ), następnym razem zakupię więcej.Postawię na szafkę a na pewno się nie zmarnują .
ps. no niestety tak jak mówicie apetyt rośnie w miarę jedzenia Smile te butelki co kiedyś były super stają się normalnymi flaszkami Smile
Panowie, proszę o jakieś ruchy w kwestii odbioru zalegających flaszek i sampli. Nie chcę tego trzymać w pracy w nieskończoność bo jakaś sprzątaczka w końcu zajrzy do tych kartonów i nóż jej się cóś przylepi do łapek :/
Niestety bywały przypadki znikania monitorów i laptopów u mnie w firmie więc wolę nie ryzykować. Zgłaszajcie się po odbiór Smile
No ja sie zbierm i zbieram i nigdy mi nie po drodze Sad W tym tyg. ,na pewno nie dam rady, ale w nastepnym juz na 100% odbiore.
Ktos sie wybiera w tym roku?
Jakieś szczegóły Tomku?
Ja będę w tym roku Smile
a może to nie ta impreza Smile
ale chyba ta Confusedhock:
szykować kasiorę bo z tego co pamiętam to rok temu zrobiliśmy niezłe zakupy heheh
Bartek napisał(a):Jakieś szczegóły Tomku?
Dokładnie, wiadomo coś więcej?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32