The Taste of Whisky

Pełna wersja: IV Salon M&P 17 X 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
larky napisał(a):Będę z pewnością, zaproszenie odebrałem. Co do kupowania butelek wszystko zależy co będzie i za ile. Nie odmówię sobie jednak butelczyny Parliamenta w dobrej cenie bo dla mnie to przednia whisky do popijania ot tak sobie jak mam chęć Smile

Bo się zatrzymałeś rok temu z degustowaniem ... a jest wiele fajniejszych butli i to wcale nie drożej Smile
Sendilkelm napisał(a):
larky napisał(a):Będę z pewnością, zaproszenie odebrałem. Co do kupowania butelek wszystko zależy co będzie i za ile. Nie odmówię sobie jednak butelczyny Parliamenta w dobrej cenie bo dla mnie to przednia whisky do popijania ot tak sobie jak mam chęć Smile

Bo się zatrzymałeś rok temu z degustowaniem ... a jest wiele fajniejszych butli i to wcale nie drożej Smile

Rafał, mój problem polega na tym, że pracuję na etacie i mam takie dziwne hobby jak jeżdżenie na pokazy lotnicze po całej Europie, resztę sobie dopowiedz sam Tongue
Ja sobie nie muszę dopowiadać. Fakty są takie, że nic nie "pijesz" Tongue
Sendilkelm napisał(a):Ja sobie nie muszę dopowiadać. Fakty są takie, że nic nie "pijesz" Tongue

To fakt niezaprzeczalny, ostatnie co piłem to JD z gwinta na polu w Belgii Tongue
ŁOOOOOO matko Smile ratujcie kolegę bo go stracimy hehehe
Już i tak go straciliśmy Sad
Sendilkelm napisał(a):Już i tak go straciliśmy Sad

Eee jeszcze nie, teraz do nas wrócił ale jest już na krawędzi :lol:
morgan82 napisał(a):...ratujcie kolegę bo go stracimy...

Doktorze co podać? Respirator? Skalpel? Sampla? Big Grin
Sampla , sampla ale pomaleńku bo jeszcze nam jakiegoś szoku dostanie Smile
morgan82 napisał(a):Sampla , sampla ale pomaleńku bo jeszcze nam jakiegoś szoku dostanie Smile

No muszę sobie podać fakt, dawno do mojej szafki nie zajrzałem cholera :/
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32