The Taste of Whisky

Pełna wersja: IV Salon M&P 17 X 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
K@mil napisał(a):Poczekajmy na listy z cenami i wtedy będziemy warszawiakom truć żeby nam butle zakupili Tongue

Już im współczuję Smile
Ja też się chętnie do takiego trucia przyłączę. Wink
Ja od razu mówię, że w tym roku odpadam z łażenia po sklepach - i nie to, że nie chce wam pomóc Smile Za rok za to mam nadzieję, pomogę ze zdwojoną siła ew. w innych sprawach mogę pomagać.
Luz. Zapisuję Ciebie na za rok, jako głównego tragaża Big Grin Znajdziemy inną ofiarę naszych niepohamowanych whiskowych instynktów Big Grin
Mogę wskazać palcem Tongue
Sendilkelm napisał(a):Mogę wskazać palcem Tongue

Wskaż tego z najgrubszym portfelem Wink
Sendilkelm napisał(a):Mogę wskazać palcem Tongue
Mam kilku na oku Big Grin
To ja włożę łyżkę dziegciu odnośnie salonu. Poprzednio moim zdaniem były zaledwie dwie naprawdę dobre butelki do kupienia. I obydwie bodajże po 2 sztuki. Yoichi 20 lat i springbank 21 lat. w cenie ok. 550 zł to dobre pozycje. Dokładnych cen nie pamiętam. Ja byłem na salonie jeszcze jakoś przed otwarciem tak z 15 minut i kupiłem po jednej. ... Wink Uśmiecham się na hasło kupiłem. Odebrałem tylko jedną, a drugiej nie było. Woziłem się z nimi pół roku i zdążyłem kupić inny egzemplarz.

Do tego co warto pewnie włączyłbym Kilchomana, dla tych co je zbierają.

Reszta można kupić można nie kupić. Oczywiście Allardice i parliament moim zdaniem są bardzo dobre. Ale czy kupować je tylko dlatego, ze są taniej? Dla tych co nie degustowali to warto. Przy wolnej gotówce też. Ale czy to jakaś mega atrakcja to nie wiem.

Na obecnym salonie również będę na otwarciu i tylko na chwilę, bo potem mam imprezę. Jak się uda, to od razu wrzucę cenniki, albo kogoś o to poproszę.

Pozdrawiam
Daniel napisał(a):Jak się uda, to od razu wrzucę cenniki, albo kogoś o to poproszę.
Bylibyśmy bardzo wdzięczni Smile
Będę z pewnością, zaproszenie odebrałem. Co do kupowania butelek wszystko zależy co będzie i za ile. Nie odmówię sobie jednak butelczyny Parliamenta w dobrej cenie bo dla mnie to przednia whisky do popijania ot tak sobie jak mam chęć Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32