The Taste of Whisky

Pełna wersja: IV Salon M&P 17 X 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Tomek napisał(a):...Na salonie nie było...

surykatka napisał(a):...wczoraj kupiłem 4 butle...

Więc już wiemy dlaczego dziś już nie było :lol:
Cytat:Więc już wiemy dlaczego dziś już nie było :lol:

Nie możliwe, te butle na pewno są, przecież oni tego sporo zamówili Wink
No ja dzis byłem tam na tej całej Fortecy. I tam było małe stoisko z kasami i było można coś nabyć. Ale niestety tego Kilchomana Port Cask nie mieli. Pani powiedziała żeby spróbować w normalnym ich sklepie bo ona go nie widzi na liście. Ale pewnie będzie normalnie w salonie tak jak Bartoszek mówi .
Jutro będę w saolonie w Piasecznie i tam jak będą to kupię.
Jakby ktoś na coś miał w głowie to pisać Smile
Ja tez szukam Kilcho ale juz wiem dlaczego nie ma bo Bartoszek wykupil wszystkie Wink
Ale one naprawdę są... tylko nie wkleili na listę, stąd pewnie kobita nie zakumała
A propo... sample forumowe do mnie dopiero idą, wiec nie będę autorytatywny, ale chłopaki twierdzą, że nie jest aż tak dobry jak się to zapowiadało
jest może ktoś, co byłby w stanie zakupić jakąś butelkę i wysłać ją ?? rzecz jasna po wcześniejszym moim przelewie Smile
surykatka napisał(a):Ale one naprawdę są... tylko nie wkleili na listę, stąd pewnie kobita nie zakumała
A propo... sample forumowe do mnie dopiero idą, wiec nie będę autorytatywny, ale chłopaki twierdzą, że nie jest aż tak dobry jak się to zapowiadało
A kto pił?
surykatka napisał(a):Ale one naprawdę są... tylko nie wkleili na listę, stąd pewnie kobita nie zakumała
A propo... sample forumowe do mnie dopiero idą, wiec nie będę autorytatywny, ale chłopaki twierdzą, że nie jest aż tak dobry jak się to zapowiadało

I ja je jutro znajdę Big Grin . Tak jak mówisz Bartoszku pewnie babeczka nie wiedziała.
Jestem więcej niż pewny morganku Wink Ja naprawdę nie wziąłem jedynych 4 butli.. tylko pierwsze z wielu które M&P ma na stanie Wink
Bartoszku ale ja z poprzednim postem zartowalem, napewno sa na sklepach a jutro Konrad je znajdzie Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32