The Taste of Whisky

Pełna wersja: IV Salon M&P 17 X 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
K@mil napisał(a):Czy ktoś z warszawiaków byłby ewentualnie w stanie ogarnąć temat, tzn. przelewam $, uczynny ktoś zakupuje, a ja odebrałbym butle w dniach Festiwalu?

Dołączam się do pytania. Schemat ten sam: przelewam $, uczynny ktoś zakupuje, a ja odebrałbym butle w dniach Festiwalu.
Mogę Wam w tym pomóc, wybieram się dzisiaj na ten saloon Smile Uprzedzam, że nie będę bawił się tym razem w robienie wysyłek, brak czasu Smile
Tylko odbiór osobisty na Targach lub potem u mnie w pracy w Warszawie

Chętnych zapraszam do konwersacji na adres adam.skowronski@skanska.pl

Co do mojej wiarygodności to myslę, że koledzy z poprzedniej akcji salonowej potwierdzą. trochę tego wtedy ogarnąłem Smile

P.S.
Może ktoś jest chętny do jakichś zakupów 50/50 to tez mozna podyskutować.
larky napisał(a):Mogę Wam w tym pomóc, wybieram się dzisiaj na ten saloon Smile Uprzedzam, że nie będę bawił się tym razem w robienie wysyłek, brak czasu Smile
Tylko odbiór osobisty na Targach lub potem u mnie w pracy w Warszawie

Chętnych zapraszam do konwersacji na adres adam.skowronski@skanska.pl

Co do mojej wiarygodności to myslę, że koledzy z poprzedniej akcji salonowej potwierdzą. trochę tego wtedy ogarnąłem Smile

P.S.
Może ktoś jest chętny do jakichś zakupów 50/50 to tez mozna podyskutować.

larky poszedł mail Wink
larky napisał(a):Co do mojej wiarygodności to myslę, że koledzy z poprzedniej akcji salonowej potwierdzą. trochę tego wtedy ogarnąłem Smile

Ja potwierdzam. Miałem do odebrania z 6 butelek Smile
Ja tez potwierdzam mialem 3 butelki.Adam wykonal super zadanie Wink
piokiler napisał(a):Ja tez potwierdzam mialem 3 butelki.Adam wykonal super zadanie Wink

Smile

Zlecenia na tegoroczną edycję przyjęte.
Jakby ktoś znalazł Kilcho Port Cask to dajcie znać.
Cytat:Jakby ktoś znalazł Kilcho Port Cask to dajcie znać

A to trzeba szukać Tomku?
Na salonie nie było i pani nie wiedziała czy jest w promocji, bo na ulotce nie ma (info od Morgana)
Cytat:Na salonie nie było i pani nie wiedziała czy jest w promocji, bo na ulotce nie ma (info od Morgana)

Ale na salonie wczoraj kupiłem 4 butle( 1 moja, 1 rozena, 1 znajomi, 1 na listopad Wawa) i one są na pewno objęte promocją pomimo, iż zapomnieli ich na liście umieścić
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32