The Taste of Whisky

Pełna wersja: IV Salon M&P 17 X 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Larky jeszcze raz dzięki za zakup butelki Wink
witam wszystkich
pierwszy post i od razu głupie pytanie Wink
ale moze ostala sie komus butelaczka Parliamenta z tej promcji i chcialby ja oddac w dobre ręce ? Big Grin
Myślę, że jak ktoś kupował za 250, to nie po to, żeby ją za tyle sprzedać. Wink
Także raczej będziesz musiał poczekać do października.
tomek bb napisał(a):witam wszystkich
pierwszy post i od razu głupie pytanie Wink
ale moze ostala sie komus butelaczka Parliamenta z tej promcji i chcialby ja oddac w dobre ręce ? Big Grin
Nie zrażaj sie pytaj dalej Wink
Neptune napisał(a):Myślę, że jak ktoś kupował za 250, to nie po to, żeby ją za tyle sprzedać. Wink
Także raczej będziesz musiał poczekać do października.
doskonale zdaje sobie sprawe , ale w sumie co mi szkodzilo zapytac
W sumie nic. Wink
Jak ktoś by sprzedawał za 250, sam bym brał.
Witam, mam pytanie, czy taka promocja w salonie MP jest dla zwykłych śmiertelników, czy może trzeba mieć jakieś zaproszenie, lub tylko dla klientów itp? A jeżeli dla klientów to wystarczy zarejstrować się w sklepie i złożyć tylko jedno zamówienie?Czy promocja obowiązuję we wszystkich salonach w Warszawie i w Krakowie, czy tylko w wybranych? Czy są jakieś ograniczenia w stylu " jedna butla dla jednego klienta" ? Czy mogę przyjść i kupić np. 10 butelek Parlimenta 21? Może jakieś inne ograniczenia?

Pozdrawiam
Hejka, możemy Ci tylko powiedzieć jak było w zeszłym roku bo w tym roku może być inaczej. Promocja niby dla klientów Wina-MP, ale wystarczy, że pójdziesz tam raz, pogadasz, weźmiesz gazetkę i dostaniesz zaproszenie. Wink Oczywiście trzeba tam pójść jakoś bezpośrednio przed festiwalem.

Z tego co pamiętam, promocja była we wszystkich salonach, ale nie wszędzie było wszystko, a na samym salonie było najwięcej. Wink
Ktoś się może orientuje, kiedy ta impreza będzie w tym roku?
Prawdopodobnie 3 czwartek października.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32