Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama - feedback
#71
wypas byłby 20/25/40 - takich jeszcze nie widziałem!
Odpowiedz
#72
Wypas był by bez miarki . Ja bez miarki poproszę Wink
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#73
Z miarka Wink
Odpowiedz
#74
Podnoszę rękę i naciskam guzik (z miarką 20ml).
Odpowiedz
#75
Jeśli z miarką to 2cl i 4cl
Odpowiedz
#76
Ok, to chyba zrobimy tak, ze czesc bedzie z, a czesc bez - o ile nie podniesie to kosztow produkcji. Na miejscu sie juz wsystkiego dowiem.
Odpowiedz
#77
Można też tak dobrać rozmiar i położenie logo, żeby dolna część SmakWhisky.com była na poziomie 20 ml, a górna na poziomie 40 ml, bez dodatkowych podziałek.
Odpowiedz
#78
mariusz123 napisał(a):Można też tak dobrać rozmiar i położenie logo, żeby dolna część SmakWhisky.com była na poziomie 20 ml, a górna na poziomie 40 ml, bez dodatkowych podziałek.


Dobre rozwiązanie!
Odpowiedz
#79
Tradycyjna podziałka 2cl 4cl
Odpowiedz
#80
W końcu udało zrobić się pierwszą partię kieliszków, reklama trochę w tym nam pomogła i wszystkie fundusze z reklamy, które poszły na zrobienie kieliszków zostaną wam "zwrócone" Smile Oczywiście, zrobiliśmy więcej kieliszków niż dostaliśmy z reklam, więc jeśli ktoś będzie chciał będzie mógł po kosztach go nabyć.

Na 1 rzut idą darmowe kieliszki do osób, które mają co najmniej 10 notek i przynajmniej jeden swój wątek degustacyjny:

K@mil
Tomek
Neptune
snoop
surykatka

oraz jeden ekstra do morgan82 za pomoc, wkład i kilka notek z działu degustacja

Najchętniej nie wysyłałbym kieliszków, bo nie ma w czym - także najleipej prósba o odbiór osobisty na spotkaniu w kwietniu, przy okazji innej, lub o przekazanie komus kto sie bedzie z kims widzial.

Mam nadzieje, ze jak juz wszyscy beda mieli kieliszki i beda mieli ich dosyc, to uzbieramy na darmowe sample, ktorymi bedziemy nagradzac w konkursach.

   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości